Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt egy megbízható jós...

Van itt egy megbízható jós vagy jósnő aki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A clevebottól valószínűleg értelmesebb válaszokat kapsz, mint az állítólagos jósoktól.
2013. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenki megbízható jós és jósnő, ha te nem vagy az nem is vagy idevaló :/
2013. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elegge megeroltetem magam, talan tudok eleg sok valaszt adni a kerdeseidre, csupan rongyos 15K/ora dijszabassal.:D
2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Varga Anita05 válasza:
Sziasztok! Jósnőt kerestem és szerencsére megtaláltam Hedéra jósnőt, de ha a vonzás törvénye működik, akkor nem is annyira véletlen... :) Sokat köszönhetek Neki, csak ajánlani tudom. Megmondja a jót is, a rosszat is és a LÉNYEG: hogy hogyan kerüld el azt, amit nem akarsz!!! Tényleg jó: Anita
2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anita, elárulod majd priviben, hogy hány tinilány kérte el a jósnőd elérhetőségét? MOndjuk a hónap végéig.
2013. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SuperUrzu7 ***** válasza:

Mit akar alátámasztani ezzel Miquel? Mert sokat mondó adat az tény.

Fölösleges volna erre is írnunk. Így csak linkelek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__4714834-josn..


Az én álláspontom az, hogy egyik másik megérdemli a pénzét és megéri elmenni hozzá. De nem a jóslási képessége miatt, hanem mert a hírnévvel tömeg jár a tömeggel meg tapasztalat. Ha annyi embert megtudott téveszteni akkor kellően bölcsnek kell lennie, hogy tényleg jó tanácsokat adjon. Magyarán lehet annyi tapasztalata, hogy segítsen.


Magam is elbeszélgettem már jó párral. Nem szabad készpénznek venni azt amit mondanak mivel evidens, hogy olyat nem mondhat amit azzal megváltoztathatna. Ördögi kör effektus. De bölcs lehet, és a jó megtévesztéshez kell is bölcsesség.


Tanácsadóknak tökéletesek, csak drágák. A hivatalos tanácsadók árait viszont nem ismerem, így ebben nem foglalok állást.


Úgy tömören...

2013. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit akartam ezzel alátámasztani? Csak annyit, hogy elsősorban a tinilányok veszik be ezt a maszlagot. A linket, ha megnyitod, láthatod, ott is válaszoltam, és azt a véleményemet fenn is tartom.

Szóval tanácsadó? Megmondom, mi ez az én olvasatomban:

ÉN fizessek, hogy valaki megoldja az ÉN problémámat.

2013. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SuperUrzu7 ***** válasza:

Kedves Miquel,


Pont ezért linkeltem be. Nem csak te, hanem én is kifejtettem oda nézetemet. A lényeget már oda leírtuk. És félreértés ne essék, nem azt mondtam, hogy jó ötlet jóshoz menni. Csak megmondtam, hogy világon túli dologra ne számítson. Mint tanácsadók jók lehetnek. Nem feltétlen azok. Tudom.


Ugyanakkor meg kell értened, hogy sokan rászorulnak erre, mert mondjuk döntésképtelenek. Vagy tehetnek róla, vagy nem de megesik. Nekik szakmabeli tanácsadót ajánlanék, de ha nagyon belefolyunk akár egy gyakorlottabb jós is képes lenne segíteni neki. Nem azt mondom, hogy helyes. Hazudni vagy átverni etikátlan. Noha olykor szükségszerű, ha csak az emberi természetet vesszük alapul.


Ha neki lelki erőt ad az, hogy a segítséget nem egy szakember, hanem egy kókler mondja el neki hát legyen. Ha elég tapasztalt úgy is ugyan azt mondja csak a szokásos körítéssel.


Független a véleményemtől amúgy egyetértek önnel. Szívesen kibírnék egy életet ezen abszurd tudománynak nevezett hitalapú maszlagok nélkül. De a többségnek kell, mint birkanyájnak a terelőkutya. Nem olyasmi, ami problémák nélkül felszívódhatnának. Anarchia követné.


"Mivel kapzsik irányították így a faj kapcsivá vált, s végül felélte otthonát..."

A mai világban a pénz irányít, a pénz az okosaknál van, az okosak hittel manipulálnak, a nép meg mivel mása nincs hát követi. Ez már egy régi nóta. De mit várunk.


"Könnyebb elmenekülni egy szebb igazságba, mint elfogadni a szörnyű valóságot"


És őszintén szólva nem vagyok biztos abban, hogy a fiatalok körében van leginkább elterjedve.

Mármint megértem a logikáját, de a jóslás piszok régi tudomány. Az idősebb generációt sem szabad ám félteni ilyen téren. De ebben nem igazán tudok állást foglalni.

2013. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves SuperUrzu7!

Nem bánom, maradjunk a magázásnál, ha kívánja, bár itt mindenki tegez mindenkit.

Irigylem a kitartó türelmét, mellyel én nem dicsekedhetek, s mellyel ok-okazati összefüggésben képes levezetni azt, amiben tulajdonképpen egyetértünk, szemben a kérdezővel. Sajnos, az én grafomániám kifulladóban van ezen a téren, ezért megértését kérem.

2013. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!