Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a bármiféle módon...

Hisztek a bármiféle módon való jóslásban vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Esetleg volt valaki már ilyen jósnál?

2013. szept. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Háááát, attól függ, tényleg jövőbe látó az illető, vagy csak úgy mondja. Abban hiszek, hogy a jövő már megvan. Csak még nem értünk oda. Olyan mint a vonat, ha megyek Szabadbattyánba, akkor tudom, hogy egy óra múlva ott leszek. Tehát megjósolhatom. És sorban a többi megállóheélyeket is. Ha valaki tényleg jós, akkor látja ezeket a következő dolgokat. Találkoztam egy ilyen személlyel, és úgy is volt, ahogy mondta. De egy másvalaki jósolt a tenyeremből, mépedig mejósolta, hány évesen fogok meghalni, de már több mint 9 évvel túléltem magamat. Ez nagy megkönnyebbülés.
2013. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a sorsodat mindenki saját maga irányítja, de egyébként igen!

Különösen a számmisztika személyes évben.

Azért tudhattak valamit a görögök!

2013. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" tényleg jövőbe látó az illető,"

Csakhogy olyan nem létezik!Szélhámosok viszont rengetegen!

2013. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dreigang ***** válasza:

Jó a kérdés, hiszen a jóslásban hinni kell (vagy inkább lehet), hiszen biztosat senki sem tud. Akkor te akarsz benne hinni? Én biztos, ami biztos: semmiképp.

2:41 lévén a bővebb fejtegetést máskorra halasztom...

2013. szept. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hisztek a bármiféle módon való jóslásban, vagy nem?

Ha igen, miért NEM?


Gyanítom, ha a középkorban születtem volna, akkor se hittem volna. 2013-ban meg egyenesen bűnnek tartom.

2013. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kártyát és ingát is szoktam használni, nekem mindkettő jól működik, csak a szabályokat kell betartani :) Pl. amit a korábbi hozzászóló írt, hogy a tenyeréből megjósolták, mikor fog meghalni, na, az ilyet én keresztberöhögöm, és akinek bárki a halálát jósolja, nyugodtan tegyen így. Aki ugyanis TÉNYLEG tud jósolni, az EZT az infót sosem fogja kiadni, aki meg nem tud, az csak rémisztget vele, vagyis reklámfogás. ;)Van még néhány ilyen ismérve a jó jósnak. ;) Pl. az is, hogy sosem mond semmit fixre, sőt, elég gyakran közli, hogy "ha így teszel, akkor ez fog történni", persze, olyan dolgokról is, amik logikai úton nem feltétlenül következtethetők ki. ;) Bár persze, sok ember kér úgy jóslást, hogy tudom: csak megerősítést kér abban, hogy valóban megéri-e azt a lépést megtenni, amit fontolgat, vagy inkább ne tegye? :)
2013. okt. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!