Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi az amit látnak a kártyában...

Mi az amit látnak a kártyában a profi jósok? Összeolvasni én is tudom a lapokat és be is jön amit jósolok. De olyasmit már nem tudok megmondani mint amit telejósdában látok.

Figyelt kérdés
Hogyan tudják ennyire körül írni a dolgokat?

2013. okt. 1. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Nincs olyan, hogy profi jós. Max. profi szélhámos.
2013. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, elég sokan vagyunk. Bár az változó hogy kinek mennyire jó az adottsága. Egymással ellentmondásosat viszont sohasem mondunk. Speciel én a halált érzem, tudom ha valaki meghalt. De halottlátó mégsem vagyok!


A kérdésre pedig visszatérve lényegében a Müller Rózsára figyelt fel, ő tényleg világhírű jósnő!

2013. okt. 1. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Világhírű szélhámos.

Ti meg valami elképesztően buták és hiszékenyek vagytok, ha beveszitek ezt a maszlagot!

2013. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen profi jóslást látsz a telejósdában amit elmondanak mondjuk úgy 5 perc alatt? Tényleg kíváncsi vagyok mire gondolsz.
2013. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A telejósdában nem hinnék a helyedben. :) Ott nincs igazán visszajelzés arról, hogy tényleg úgy van-e, ahogy mondják, és ilyesmik.


Esetleg írhatnál pontosabb példákat, mi mindent mondanak abban a telejósdában, amit te nem tudsz kiolvasni kártyából? :)

2013. okt. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panka91 ***** válasza:
A telejosdaban nem feltetlen olyanok vannak akik ezzel szulettek. En konkretan erzes alapjan. Ra nezek ossze is olvasom. Viszont meg is erzem. Nem mindig de amikor rahangolodok akkor volt mar tobb alkalommal hogy leirtam ismeretlen szemely kinezetet vagy hogy milyen ember is O... De olyan is hogy egy lanynak josoltam aki megkert vessem ki a baratjanak a kartyat akirol nem tudtam hogy kicsoda. Aztan ra neztem es annyit mondtam hogy te az en parommal vagy egyutt xd Ez erzes alapjan tortenik. Tanulni lehet de attol nem feltetlen erzel ra/bele.
2017. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!