Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismertek jósnőket Nagykáta...

Ismertek jósnőket Nagykáta közelében?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nagykáta közelében lakok. Haverokkal bele akarunk vágni egy ilyenbe, jól megszedjük magunkat. Már csak a helyet kell kinézni. Ár is megvan. Van póker kártya, olyan durva gömböt is szerzünk és uccu neki. Ebbe van a biznisz már rájöttünk. Kamuzunk, pénzt kapunk érte nem is keveset. Kell több?
2013. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol sem ismerek jósnőket, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem léteznek.....
2013. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne ott jó jósnő, akkor már beverly hillsben lakna.
2013. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szabadulni akarsz a pénzedtől, akkor egyszerűen utald át nekem és cserébe azt mondom amit hallani szeretnél.
2013. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A világegyetemben nem létezik olyan, hogy jósnő. Azaz azt mondják, hogy van, és van is, csak igazat nem mond.
2013. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha érdekel az ilyen téma, akkor se Nagykáta közelében keresd. Akik ezzel foglalkoznak, mind csalók, kitalálnak ezt-azt, olyan dolgokra kérdeznek rá, ami a legtöbb emberre igaz lehet, azok meg csak bólogatnak, hogy "Jé, tényleg így van."

Egyszerű példa, hogy egy gimnáziumi tanulótársam most jósnőként dolgozik valami betelefonálós műsorban vagy netről lehet elérni... mindegy, a lényeg hogy semmi köze a dologhoz, egyszerűen ilyen munkát kapott. A dolga hogy sok pénzért etesse a jónépet. Ha találsz is hasonlót, valószínű hogy ilyennel lesz dolgod.

Én szeretnék hinni az ilyenekben mert tök jó meg érdekes, de semmi igazságalapja nincs. Annál többet nem tudnak mondani, amennyit egy rafkós idegen első látásra megmond rólad, vagy Te ne tudnál magadról.

2013. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Én ismerek ,voltam nála,ajánlom :)

[link]

2013. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!