Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valahogy vissza lehetne hívni...

Valahogy vissza lehetne hívni az emlékeimet, amik most nagyon fontosak lennének?

Figyelt kérdés

Egy pereskedéshez lenne fontos, hogy pontosan tudjam, hogy merre haladtam.

Nem szeretném részletezni itt neten az ügyet, a lényeg tömören annyi, hogy valakik mondanak egy útvonalat, és egy kereszteződést, ahol történt a per tárgya, én meg mondok egy teljesen más útvonalat, és más helyszínt. Tudom, hogy nekem van igazam, csak az a baj, hogy nem emlékszem a teljes útvonalra, csak értelemszerűen a végére, az elejéből pedig bő 30%-ra. Az a baj, hogy a tisztelt úriemberek mindent tagadnak, és ebbe a nagy űrbe beleköthetnek (jogosan) hogy ha nem is emlékszek, akkor mit pereskedek stb stb. Ez bő két hónapja volt, hogy szóval nem gyerekkori emlékeket kéne visszahívni. Hova forduljak ez ügyben? Valami terapeutához, vagy mentalistához? Tényleg nagyon kéne az a hiányzó szakasz, ezért végső kétségbeesésemben teszem fel a kérdést. Köszönöm a mielőbbi válaszokat.



2014. jan. 9. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz magadon segíteni, azaz lenyugodni és visszaemlékezni, akkor persze érdemes szakemberhez menni. Pszichológus segít feldolgozni a dolgokat(nem pszichiáter orvos) valamint ha szakosodva van hipnoterápiára is(De itt sokan csak imaginnációs technikát használnak, amolyan képezést, itt is mindig rá kell kérdezni, hogy vállalja e az eseted, elvárásaidat tudja e teljesíteni). Csak így egyről a kettőre nincs garancia a sikerre. Tapasztaltam, hogy működik a hipnózis ilyen esetben, járok ilyen pszichológushoz. De kifoghatsz olyat, aki nem szimpatikus, nem bízol meg benne. Sürgősen szerintem nem egyszerű, mivel hipnózis nem akaratátvitel, hanem megengedő, amivel egyet kell értened, tehát ez is valahol önhipnózis.
2014. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi történt a memóriáddal? baleset ért?
2014. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is, csak nem emlékszem pontosan merre mentem, és fontos lenne :)
2014. jan. 9. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán regressziós hipnózissal előhívható és vissza tudsz emlékezni!

Ezt szokták alkalmazni halvány emlékek előhívásának esetén :)

2014. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Missi_Key ***** válasza:
én úgy tudom vannak olyan orvosok akik hipnózist végeznek, csak keress egyet.
2014. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok. Szerinted orvos alkalmasabb? Agyműtét kell? Vagy szervi gond? Nem értem az embereket, ha már orvos, akkor annál képzettebb nem lehet....? Orvos nem foglalkozik a szellemmel, lélekkel. Pszichológusnak 5 évet kell megelőzően tanulnia, míg elkezdhet rá szakosodni. Amúgy biztos "fake" a kérdés, kamu, mert kérdés kiírója nem használt volna :)-jelet, arra, hogy megsérült e az agya...csak fantáziálgatunk most :)
2014. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés drága utolsó, a mosoly jel azt volt hivatott szimbolizálni, hogy mennyire vicces felvetés volt az, hogy baleset útján agysérülést szenvedtem. Én ilyen vicces természetű vagyok nem tehetek róla. Köszönöm, hogy kételkedsz, de a kérdés, és a szándék valódi.

És most ide megszokásból majdnem raktam megint egy kettőspont zárójelvégét, de akkor azt hiszem magam ellen szóltam volna

2014. jan. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!