Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kinek vált valóra a cigánykárt...

Kinek vált valóra a cigánykártya jóslat?

Figyelt kérdés
Sok véleményt hallottam róla pozitívát és negativat egyaránt.Nekem még sosem jött be.Talán,mert kételkedem.

2014. febr. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jósolt már olyan jósnő, akihez többen is járnak és semmi sem jött be, pedig már sok év eltelt. De tudod mindig azzal mentik ki magukat ilyenkor, hogy amit jósolnak, az csak a lehetséges jövő. Hát így én is tudok jósolni.
2014. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,


Ha megnézed azokat a kártyákat, csupa általános dolgokat tartalmaznak - szerelem, ellenség, beteség, szerencse, szerencsétlenség - stb, minden ember életébe előfordulhat. Tehát ha valakinek kijön az, hogy szerencséje lesz, nagy valószínűség szerint be fog következni. Nincs ebben semmi meglepő.


Arról pedig nem is beszélve, hogy még azt sem biztos, hogy bejön az, amit jósoltak.

2014. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
57%

Nekem mindig bejön, ami vetek magamnak, bár azt hozzá kell tennem, hogy utólag jövök rá. -.- Amit kiraktam, mindig leírom vagy lefényképezem, értelmezem egy bizonyos módon - általában úgy, ahogy az számomra a legjobb lenne. Idővel, mikor viszont megtörténtek a kivetett dolgok, akkor jövök rá, hogy ott volt a válasz a szemem előtt, és nem vettem észre. Tanulság: gyakorolni kell az értelmezést. Minden lap hatással van egymásra!

Pl. legutóbbi kapcsolatom elején ezt vetettem ki: halál, szerencsétlenség, lelkész. Úgy értelmeztem, hogy nem lesz tartós kapcsolat és eléggé meg fog viselni. Ami történt: a mamája (aki felnevelte) meghalt, anyám meghalt, és egymás mellett álltunk vigaszként.

2014. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem eddig mindig bejött

én soha nem teszek fel kérdést, mindig általános elemzést csinálok: múlt, jelen, jövő

ehhez saját latin mantrát használok és spirituálisan letisztulok, elmélyülök, kizárom a negatív energiát és csak arra gondolok, hogy tisztán jósoljon nekem a pakli mindent ami a jelenemmel, múltammal, jövőmmel kapcsolatos


Nem tudom mások hogy csinálják, de én 4-4-4 lapos felosztással

Bár ahány jósnő, annyiféle kirakási módszer


Ui.: asztro-showt és pénzért jósló ,,javasasszonyokat" kerülj

2014. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!