Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerelmi kötés kamu?

Szerelmi kötés kamu?

Figyelt kérdés
Olyan személlyel kötném meg, akit nem rég szakított velem és nagyon szeretett engem, még most is szeret.

2014. márc. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kötés?
2014. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kamu, de nektek amúgy sincs szükségetek rá.
2014. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert befolyásolva van a környezete által és nem tud bízni bennem, pedig tudom, hogy szeret, mert érdeklődik irántam mindig. most pedig más kapcsolatba akar menekülni.
2014. márc. 25. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

ahogy a neten foglalkoznak vele, úgy igenis kamu.

de ennek a dolognak nem csak ez az oldala van, amivel a femina meg harmonet oldalak, foglalkoznak, fekete mágia közé sorolható amit te szeretnél, és nem hiszem hogy találsz olyan embert, aki ebben olyan szinten otthon van, hogy sikerüljön is.

gyakorlati példát, és konkrét embert nem akarok írni, mert nem a reklám helye, de privát üzenetben sem segítek, mert nem akarok magamnak ezáltal rossz sorsot, hogy mást bűnhöz segítettem hozzá.

de ha te magadtól rálelsz erre az útra, és a gyakorlati dolgokra is, azt teszel, amit akarsz, csak ahogy feljebb írtam, ne azokon az oldalakon kezdj el kutakodni.

2014. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mármint, hagy folyásolja be a környezete megcsaltad? azért nem bízik benned mert biztos te adsz rá okot a szerelem kötés egy ostobaság .
2014. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert sok kis apróság történt és sok lett neki, tudom hogy ostobaság, de nagyon makacsul viselkedik
2014. márc. 25. 18:01
 7/7 Laylah ***** válasza:
24%
Ebben az esetben semmi esetre sem lenne alkalmazható a kötés. A kötés nem jelenti azt, hogy meg is oldódnak a kapcsolat hibái, azok ugyanúgy megmaradnak, sőt, el is durvulhatnak. A végére már ott is tarthattok, hogy esetleg rendszeresen fizikai és lelki erőszakot, terrort alkalmaz ellened, de mégsem tudnátok otthagyni egymást. Neked ez jó lenne? Kétlem.
2014. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!