Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek miért nem számít...

Szerintetek miért nem számít bűncselekménynek az, hogy az Astro TV, Astro show megkopasza az embereket? Üdv, J ügynök

Figyelt kérdés
Biztos van közötetek olyan, aki pénzeli az említett két műsort. Miért nem vesztek magátoknak abból a pénzéből egy tábla csokit, vagy akármi mást néhányan tudjuk, hogy az egész jósdi csak egy nagy síkkasztás a többiek pedig pénzelik a csalókat és az a vicc, hogy mindezt legálisan teszik. Kérdem én hát, hol itt az igazság? A szegény nyugdíjasokat lenullázzák a hiszékeny embereket úgyszintén persze vannak olyanok, akiknek bejött a jóslat én erre azt mondom, hogy nekik is lehet szerencséjük. Én a múltkor felhívtam őket és megkérdeztem az ötöslottó nyerőszámait hát mondhatom, hogy nem volt hajlandó az a nőszemély konkrét számot kinyögni erre én eljköszöntöm és letettem a kagylót. Miért süllyedt ilyen mélyre az RTL klub és TV2?
2014. máj. 28. 10:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szabadelvű/kapitalista rendszer elveit sértené a jóslás szabályozása. Nem azért mondom, mert egyetértenék velük, de a szabadságot az megsérti, ha valaki meg akarja mondani a másiknak, hogy mire költse a pénzét, tehát mindenkinek joga van hülyének lenni. A jóslótól meg a szabad megélhetés lehetőségét venné el.


Pénz felől megközelítve, az is lehet, hogy mindenki jól jár anyagilag a jóslóműsorokkal. Az a pár nyugdíjas, aki pénzt veszít, rosszul jár anyagilag, de közben akár boldogabbá is teheti őt a műsor, amitől jobb lesz az élete, és jobb döntéseket hoz majd az életben, ráadásul ott van a nagy tömeg, mert ezek szerint sokan nézik, ha fennmarad a műsor, mivel megéri fenntartani, akik ugyanúgy jól szórakoznak rajta, mivel nézik, a szolgáltató meg magas nézettséget ér el, alacsony költségvetésű műsorral, így ő is jól jár, akár ezt a pénzt vissza is forgathatja és még jobb műsorokat csinálhat, amitől még boldogabb lesz az ország, amitől még jobban teljesítenek az élet sok területén, ami javítja a gazdaság teljesítőképességét.


A kommunizmus azért bukott meg, mert nem motiválta elég ügyesen az embereket, és az emberek nagy része nem szerette. A fejlődés alatt sem ugyanazt érti egy tudós és egy átlagember. Egy átlagembernek egyszerű vágyai vannak és ha azok nem teljesülnek, akkor ideges lesz.

2014. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jogában áll eldöntenie, mire költi a pénzét.Ha jósdára, akkor arra.Ezért nem törvényellenes, meg gondolom, az adó miatt, ami abból befolyik.

Jobban idegesít az, hogy az esetleg tényleg hozzáértő jósokat is lejáratják ezzel, mert hiteltelen lesz az egész teljesen.A Tv jósdda egy nagy humbug!

2014. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem érdemesebb lenne valami jobbra költeni azt a pénzt? Komolyan mondom szomorú, hogy a mai világban is virágzik az ilyen fajta legális bűncselekmény az RTL/TV2 nem csinál semmilyen értelmes műsort csak önmagukat gazdagítják az olyan emberek, akik oda dobálják a pénzt nem hoznak jó döntéseket csak még mélyebbre sülyednek.
2014. máj. 28. 11:15
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
nezd, mindenkinek allampolgari joga hulyenek lenni. felnott, onrendelkezesre kepes emberek telefonalnak, senki sem tart fegyvert a fejukhoz. ha a XXI. szazadban valaki elhiszi, hogy kartyajoslassal megmondjak a jovojet, meg hogy tavgyogyitassal 'kiveszik belole a hatfajast', megerdemli.
2014. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy azok az emberek, akik tehetnénk valamit ebben az ügyben semmit nem lépnek, mivel ők is jól járnak megszedik magukat az az ország eleven egy nagy bűnszervezet azt csinálnak velünk, amit akarnak mi pedig élünk, mint hal a patron hónaponként bevezetnek valamilyen adót, amit be kell fizetni és különböző müsorokkal, reklámokkal butítanak minket és azt vetítenek le nekünk, amit akarnak mi pedig csak nézzük, mint a mozikban. :P
2014. máj. 28. 11:30
 6/30 anonim válasza:
A játékgépek esetében miért nem érvényesül, hogy "mindenkinek jogában áll arra költeni a pénzét amire akarja" ??
2014. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Magyarország egy bűnhálózat a nyugdíjasok havonta kapják a nyugdíjat, amit vissza is fizetnek igazából csak megszagolják a pénzt után pedig visszafizetik az Astro TV-n és a felesleges adókon keresztül ezt nevezem én ezerszeres pénzenergiának. :D
2014. máj. 28. 11:40
 8/30 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik hisznek az ilyenekben. Azok, akik valamiért kilátástalannak látják a helyzetüket és egy kis reményt szeretnének kapni, de olyanok is, akik csak valamilyen döntéshelyzetben vannak, és maguktól nem tudnak dűlőre jutni. Ha úgy vesszük, a jósok segítenek valamennyire, mert reményt kapnak az ügyfeleik. A régi jósok jó emberismerők és élettapasztaltak, sokszor inkább tanácsot adnak, mint pontos jóslatokat. Az ilyen jósok (vagy látók) mindig azt mondják, hogy adj, amit gondolsz. Van amelyik nem is fogad el semmit.


De ezek a tévés boszorkányok, mágusok elég lehúzósak és az egészben a lényeg az, hogy nagyon sok pénzt fialjon a műsor. Nem az embereken akarnak segíteni, hanem magukon. Főleg a műsor értelmi szerzője, tulajdonosa jár jól. Mert ez egy jól jövedelmező üzlet. Kb. olyan szintű lehúzás, mint régebben voltak a betelefonálós játékok, hogy hívásvárakoztatás volt, percenként 500, vagy 1000 forintért, ezeket be is tiltották. Helyettük találták ki a jós show-kat, mert egyelőre nehéz őket bevádolni, vagy megfogni. Egyelőre.

2014. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen a valódi jósok az emberek személyéből tudnak következtetni a jövőre igazából ebben nincs semmi misztikum. A tévés jósok a legnagyobb kóklerek a műsor percenként 485 Ft-ot kaszál még direkt húzzák is az időt, hogy még több lóvé fialjon. Én amikor bekapcsolm a TV-t undórral nézem azt a műsort remélem az ORT mindkét csatornát jól megbűnteti.
2014. máj. 28. 12:17
 10/30 anonim ***** válasza:

A tévés távgyógyítóknál rezeg a léc, de szerintem betudják egyfajta lelki segélyszolgálatként. Hasonlóan telefonos lelkifröccshöz.


A jóslás biztos nem minősül csalásnak, ugyanis a pénzedért valóban megkapod a szolgáltatást, viszont ennek tartalma, vagy, hogy valóban bekövetkezik-e lényegtelen büntetőjogi szempontból.

2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!