Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan láthatnám előre, hogy...

Hogyan láthatnám előre, hogy jövőhét kedden szóbelin milyen tételeket fogok majd húzni, esetleg valaki megnézné nekem?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert eddig elég szarul állok és van egy csomó tétel, szóval segítsen aki tud.
2014. jún. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
tanulni kéne...
2014. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tudja a választ erre, privátban küldheti a lotto számokat nekem, garanciával! Ha nem jön be kérem a szelvény árát :D
2014. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ladybird02 válasza:
100%
Kérlek, sorold fel a tételeket, és én majd megmondom, van rá egy módszerem!
2014. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyar: Petőfi Sándor /Verses nagyepika, Apostol/, Arany János /Balladák/, Ady Endre /Szerelmi líra/, Babits Mihány /Jónás könyve/, Kosztolány Dezső /Édes Anna/, József Attila /Tiszta szívvel/, Csokonai Vitéz Mihály /Szerelmi líra/, Mikszáth Kálmán /Parasztábrázolás/, Mórcz Zsigmond /Parasztábrázolás/, Radnóti Miklós, Jókai Mór /Romantika a Jókai regényekben/, Karinthy Frigyes /humor/, Örkény István, Varró Dániel /SMS versek/, A görög eposz, Hoffmann /Az arany virágcserép/, Shakespeare /Rómeó és Júlia, reneszánsz dráma/, Katona József /Bánk bán/, Az irodalom filmen, Petőfi Irodalmi múzeum nah ezek a magyar tételek ha ebből megmondod akkor tényleg jos vagy.
2014. jún. 21. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt csalásnak mondanám. Nem tudsz rá készülni, mint az egyenes emberek?
2014. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ladybird02 válasza:
100%
Arany János, Bánk Bán, Ady Endre ezek tuti benne lesznek
2014. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az biztos h benne lesznek mivel ez az összes tétel...
2014. jún. 22. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérlek! Én a német érettségimre 2 nap alatt készültem fel, pedig ott 40 tétel volt, és mind a 40-ről tudtam eleget beszélni. Szóval nem lehetetlen, csak tanulj. És javaslom, kapcsold ki a számítógépet és a mobilodat, ha még nem tetted. Az is sokat tud segíteni, ha nem vagy egyedül, mert akkor kisebb a késztetés ezeknek a visszakapcsolására.
2014. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!