Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az EZO TV vagy az ASTRO SHOW...

Az EZO TV vagy az ASTRO SHOW jobb, megbízhatóbb cég?

Figyelt kérdés

Magyarországon két gigantikus mágiával foglalkozó cégóriás vetekszik az ügyfelekért és meg kell hagyni nagyon nehéz dolga van, akinek szűkös pénztárcája csak az egyik igénybevételét teszi lehetővé. Mivel mindketten rengeteg régi, sikeres, bevált jóst alkalmaznak így nagyon nehéz a választása annak, aki a maximalizmusra törekszik és a 90% feletti eredményességen felül még pontosan, több információt akar megszerezni a jóslásból vagy nagyobb mágikus energiát akar bevonzani.


Melyik a hitelesebb, precízebb jós& mágikus ráhatásokat nyújtó iroda a régebbi, nagyobb tapasztalattal rendelkező, de fiatalosabb gárdát felvonultató EZO TV (amely első volt az országban e téren) http://www.youtube.com/watch?v=6GKtCclzEAM vagy az alig pár éve alakult, de régebbi, idősebb és tapasztaltabb mágusok sorát felvonultató Astro SHOW http://www.youtube.com/watch?v=YvZExFLUSZk pl Muller Rózsi több évtizede toppon van a mágusszolgáltatások közt itthon.


Melyikről mi a véleményed?



2014. júl. 3. 15:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Szia


Sajnálom de ki kell ábrándítsalak egyik cég sem megbízható mindkettőknél kuruzslók vannak egytől-egyig

És nem szkeptikus vagyok én magam is otthon vagy az ezoterika világában viszont ezeket az embereket mélyen elítélem amit ott csinálnak hatalmas badarságokat hallottam néha bele belenéztem olyan fogalmakra hivatkoznak amik egyáltalán nem is léteznek.


Ezek a cégek csak arra utaznak hogy kicsalják a pénzedet ajánlom fordulj esetleg egy magán "praxisban" praktizáló boszorkányhoz

2014. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
első vagyok és még annyit szeretnék hozzáfűzni hogy egy igazi Boszorkány,Varázsló... SOHA nem fog ily módon szerepelni egyetlen ilyen műsorban sem
2014. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"SOHA nem fog ily módon szerepelni egyetlen ilyen műsorban sem"


Ahha és ezt miből gondolod?

2014. júl. 3. 15:31
 4/26 anonim ***** válasza:

Mert először is elmesélem neked a logikusabb változatát amikor figyeltem ezt a műsort legtöbbször amikor kérdezték a születési évet nevet utána nagyon gyorsan ki is kapcsolták az embert a vonalból így tegyük fel ha nem volt rá jellemző adásban még csak véletlenül se lett volna ideje azt mondani hogy ez nem így van egy-két alkalommal volt aki betelefonált hogy nagyon hálás segített stb...ezeke beépített emberek puszta marketing

De megemlítek egy példát voltam nemrég piacon és a piaci hangszóróban bejelentették hogy egy középkorú középtermetű köpcös férfi menjen vissza mert kidobta a sorsjegyét és 1 millió ft-ot nyert vele, 5 perc alatt nagyon sok ember ment oda sorsjegyet venni.


Ezoterikus szempontból pedig a következő ahogy ők ott kártyából jósolnak így nem lehet!! Jósolok kártyából(cigánykártya) otthon vagyok a mágiában nagymamámtól tanultam sokmindent létezik távgyógyítás aláírom de ez a legritkább dolog és nagyon kiveszi az ember erejét de ehhez pontosan ismernie is kell az illetőt vagy legalábbis találkoznia kellett vele így nem lehet "varázsolni" ahogy ők teszik

Mellesleg nagyon gyakran hallom bejelentenik 10 ezerszeres nap van vagy hasonlók ilyen fogalom sem létezik

viszont valóban vannak alkalmak bolgyóegyüttállások amikor valóban erősebben hatnak a dolgok de ezek ritkán fordulnak elő

2014. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő csak a pénzért megy, nem mágusok. Legfeljebb abban mágusok, hogy valahogy elhitetik a hülye emberekkel, hogy valamit csinálnak. (sokan be is dőlnek). Egy jóslással foglalkozó cég sincs, mindegyik csaló.
2014. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
90%

Fiam, te tényleg elhiszed amit írsz?? :O

TV2 meg az RTL Klub megbízható? Ez még viccnek is rossz! Ahogy ott jósolnak úgy én is jósolok neked. Vagy te tényleg elhiszed, hogy TV képernyőn keresztül pénzenergiát küldenek neked, rontást vesznek le rólad vagy kártyákból jósolnak. Ezek nem másak mint szégyenteljes pénzlehúzó műsorok és pontosan a sok hiszékeny, álomvilágban élő birka miatt, akik betelefonálnak, mennek még ma is ezek a "jóslások."

2014. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Megbízhatóbb? :)
2014. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Egyik ismerősöm járt egy ilyen tv mágussal, ő mesélte, hogy ültek kint a teraszon, és becsörgött a telefonja, mert elfelejtkezett kilépni a rendszerből és úgy beszélt/jósolt/kuruzsolt vagy tudom is én mit csinált, hogy közbe az ismerősömet tapizta meg egyebek... Ja, tényleg komoly, ha van feles pénzed telefonálj mindkettőbe! :)
2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
# 4 az ot bukik meg amit mondasz, hogy ha valaki valamihez kiválóan ért és kedveli, az azt akarja űzni egész életébe. Miért ne lehetne ilyen profi jós egy mágusból. Te amatör vagy, nem vágysz arra sose, hogy profi légy?
2014. júl. 5. 16:28
 10/26 anonim ***** válasza:
kedves kérdező :) nem vagyok amatőr de örülök neki hogy sikerült ilyen mély következtetéseket levonnod mindegy nem akarlak meggyőzni mert szamár vagy szemellenzővel ha nem vagy képes megérteni amit mondok részemről ennyi remélem egyszer magadhoz térsz és nem a kuruzslókban hanem az igazi "mesterekben" fogsz hinni
2014. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!