Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósnőnél voltam, rengeteg...

Jósnőnél voltam, rengeteg mindent tudott rólam, a jövőre vonatkozó jóslatok is be fognak jönni?

Figyelt kérdés
A jósnő a jelenemről és a múltamról sok mindent megmondott, pedig nem mondtam neki semmit azokról. Lehetséges, hogy a jövőbeli jóslatok is bejönnek? Most úgy állnak a dolgok, hogy nem, de minden változhat. Hihetek neki? Kinek milyen tapasztalatai voltak?
2014. júl. 3. 16:56
 1/4 anonim válasza:
szia :) az hogy bejön-e a jóslat a jövőre vonatkozóan az rajtad múlik mivel tudsz rajta akár akaratod ellenére is változtatni. de többnyire bejön a jóslat
2014. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt jósolta nekem, hogy el fogom felejteni a srácot, de neki megmarad a remény. Kérdeztem, hogyan? Azt mondta, mielőtt vele találkozom, húzzak egy képzeletbeli falat közénk. Én ezt nem tettem meg, mert jó volt őt látni. Most viszont neki van valakije, és elmegy, lehet nem látom többet. De várom a jóslat beteljesülését, hogy én felejtsem el őt először, és ő reménykedjen. Be teljesülhet még?
2014. júl. 4. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A jósok úgy működnek hogy olyan dolgokkal kezdenek, ami az átlag emberek multjában valószínűleg megtörtént. Aztán a reakcióidból szűkítik a kört, és e-szerint "jósolnak" tovább. Megismerik a személyiséged, és az mondják amire vársz.
2014. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem úgy volt. Konkrét dolgokat mondott, olyan, ami nem mindenkire jellemző. Nem olyanokat, hogy volt egy szerelmed, nagyot csalódtál, van egy beteg rokonod....ilyennél is voltam már, de most ez tényleg konkrétumokat mondott.
2014. júl. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!