Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha összetörik egy tükör és 7...

Ha összetörik egy tükör és 7 év balszerencse jön utána: akkor azért lett a balszerencse mert összetört a tükör, vagy azért tört össze, hogy jelezze, hogy 7 év balszerencse jön?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért van, mert jelzi a tükör, hogy ideje lenne újat venni, de ehhez pénz kell, ahhoz munka kell, ahhoz szaktudás kell, ahhoz meg TANULNI kell!


Tehát a tükör azt jelzi takarodj el tanulni!

2014. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért tört el mert összetörted. De persze meg lehet előzni a balszerencsét is. Az alábbi megoldással:

ha az illető aki eltörte a tükröt vár 7 órát, minden évért 1-1-et és 7 óra elteltével felszedhette a darabokat, majd elkellett égesse azokat éjszaka a holdfényben

2014. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Spilerke ***** válasza:
Ez csak egy babona én már egy csomó tükröt törtem össze az előzött a múlthétvégén egy pingpong labdával, de azóta is szerencsés embernek mondhatom magam. xD
2014. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ablakosok autoszerelők szerinted mennyi tükröt visszapillantót törnek szét?ez csak babona mint a fekete macska.
2014. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Nekem volt ilyen.

Összetörtem egy tükröt, volt aki mondta is, hogy 7 évig mi vár rám.

Nem hittem el.

Egy pontig!

Eltelt egy hónap és apró jelek kezdtek jönni, szerencsétlen lettem, emberek máshogy bántak velem, másmilyen emberi kapcsolataim lettek.

Nem akarom kifejteni, de a 7 év alatt, kirúgtak pár munkahelyről, megaláztak, megvertek, kiraboltak, tönkrementem, beteg lettem(nagyon súlyos, amit senki nem akar), az össze partnerem a szerencsétlenségem miatt hagyott el.

3szor akartam öngyilkos lenni, de annyira szerencsétlen voltam, hogy mind a 3 különféle módon lett volna végrehajtva, de tőlem függetlenül mindig valaki épp akkor jött, amikor nem kellett volna.

Miután ezt a sok szörnyűséget átéltam, már egy emberi roncs voltam, akkor tök véletlen megláttam azt a filmet, hogy Tükrök, és jött a 2. része is.

na ez olaj volt a tűzre, a többit le sem írom mik történtek még, nem az oldal kategóriája az már.

valahogy ezeket átéltem, és a sors kompenzált, mindenért, amit elszenvedtem.

rájöttem ez egy tanulópénz volt, hogy ne szórakozzak a sorssal, mert az tesz velünk amit akar!

2014. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lada 2107 válasza:
Nem tudom,szerintem van benne valami.... egyszer apáméknál voltam,ahol eltörtem egy tükröt.... azt mondták,nyugi,nem lesz semmi... nagyon súlyos dolgok valójában nem történtek,viszont egyetlen lánnyal sem tudok összejönni,akármit csinálok.... ha jól emlékszem 2006-ban vagy 2007-ben történt a dolog.... tehát vagy már le kellett volna járnia (amit nem hiszek,mert nem változott semmi) vagy idén jár le.....
2014. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem... Ha eltöröröd az azt jelenti hogy eleve szerencsétlen vagy...
2015. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!