Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 17 évesen mehetek jósnőhöz?

17 évesen mehetek jósnőhöz?

Figyelt kérdés

anyukám volt azthiszem 3-4 évvel ez előtt és szinte majdnem minden bejött amit mondott neki .. énis szeretnék elmenni de én már nagyon régóta csak azt hittem ezt korhoz van kötve legalább is anya mindíg ezt mondta nekem , én hiszek benne bár lehet sokan ezt is hülyeségnek tartják , normális válaszokat kérek köszönöm

17/L



2014. nov. 16. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen-ha megtudod fizetni...
2014. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi jött be?
2014. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Anyukáddal nem tudod megbeszélni? nagyon könnyen lehúz- vagyis elszedi a pénzedet, és csak azt mondja, amit te is tudsz (tudat alatt)- azt figyeli ugyanis, milyenek a reakcióid és mi az, amit nem mersz magad előtt bevallani -nagyon sokat hazudunk magunknak. Azonkívül veszélyes lehet: mert mond valamit- és te elhiszed és elkezded azt előkészíteni, hogy történjen meg: ezt önbeteljesítő jóslatnak hívják. Mindezek miatt azt ajánlom, ne menj jóshoz.
2014. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mehetsz nyugodtan, még attól sem kell félned, hogy lenyúlja pénzED!

Ugyanis az csak azóta a tied, mióta szüleid -abban a tévhitben, hogy jól gazdálkodsz vele, jó helyre költöd- neked adták.

Addig szórjad a pénzt, amíg nem a munkád bérét szórod!

2014. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DarkLantern ***** válasza:

Akkor mondok pár dolgot így látatlanba, ha valami stimmel akkor szólj: szerelmi gondjaid vannak, apuddal nem a legjobb a viszonyod, nemrég elvesztettél valakit.

Bizonytalan vagy, úgy érzed nem tudsz dönteni, van egy nagyon fontos dolog/kérdés amiben segítségre lenne szükséged. Anyukáddal jól kijösz, de néha feszült a viszonyotok.

Nos kíváncsi vagyok rá hogy stimmel-e amit írtam.

2014. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is tudok jósolni. Alig másfél hónap múlva 2015öt írunk. Elismétlem: 2015 !!! Kicsit mintha elhagytuk volna már a középkort, nem gondolod?
2014. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez ismét sokaknak nem fog tetszeni,de ez van akkor is,ha nem akarják tudomásul venni.


Jóslás során a jósnőt becsatornázzák és a láthatatlan világból szellemek jobb esetbe,de inkább démonok által kap információt. Ilyenkor kerül a jósnőre és így rád is démoni kötelék.

Isten kinyilatkoztatta még,ha a jóslás beigazolódik is,ti ne hallassatok e-félékre.

(V. Mózes 13:1-4)

„Mikor te közötted jövendőmondó, vagy álomlátó támad és jelt vagy csodát ád néked;

Ha bekövetkezik is az a jel vagy a csoda, a melyről szólott vala néked, mondván: Kövessünk idegen isteneket, a kiket te nem ismersz, és tiszteljük azokat Ne hallgass efféle jövendőmondónak beszédeire, vagy az efféle álomlátóra; mert az Úr, a ti Istenetek kísért titeket, hogy megtudja, ha szeretitek-é az Urat, a ti Isteneteket teljes szívetekből, és teljes lelketekből?

Az Urat, a ti Isteneteket kövessétek, és őt féljétek, és az ő parancsolatait tartsátok meg, és az ő szavára hallgassatok, őt tiszteljétek, és ő hozzá ragaszkodjatok


Amúgy a Te dolgod,tény mit akarsz!

2014. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincs korhoz kötve. Bármilyen korban lehetsz hülye.
2014. nov. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocsánat a kifejezésért, de volt egy időszak, amikor hittem ezekben a dolgokban, és rájöttem, hogy mennyire értelmetlen dolog ez. Azóta konkrétan mérges vagyok minden ilyen tevékenységre (jóslás, okkultizmus...). De ha neked van elpazarolható időd, pénzed, józan eszed, akkor csináld csak. Mindenki a saját kárán tanul, vagy nem...

2014. nov. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Ne menjèl szerintem, igen bejön amiket mondanak,de mivel ez egy okult dolog, magyaràn termèszetfeletti dolog, ez arrol szol, hogy vk kap erre egy kèpessèget vagy Istentol vagy a satantol, viszont amikor josol neked valaki, azt a satan hasznalja, mivel Isten elott new kedves ha a jovorol akarsz tudni.... Es hidd el as ordog ha add is vmt utana 10xesen vissza is veszi. Ezert van az h hirtelen nagyon Jo dolgok tortennek, de emelle kesobb bejön egy betegseg v vk Meghal korulotted, stb

Nekem vannak ismeroseim akik nagyon komoly szinten josoltak, meg a rendorsegnek is dolgozott, mert megmondta a pontos fegyvert es gyilkost es stb.... De o maga is olyan betegsegeket kapott, es most mar eltudna meselni mennyire rosszat tett minden vendegenek hollott o akkoriban megvolt rola gyozodve h Istentol kapta es h jot tesz.

2014. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!