Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van jelentése annak, ha a...

Van jelentése annak, ha a megszakadt eletvonal, egy idő után összenő?

Figyelt kérdés
Jobb tenyeremen az életvonnal meg volt szakadva,majd,erősen folytatódott.Én ezt úgy gondoltam hogy a válásomat jelezte.Novemberben volt egy nőgyógyászati nagyműtétem sajnos daganat miatt.Szerencsére,korai szakaszban sikerült elkapni,igy kezelést sem kaptam.A múltkor figyeltem fel rá,hogy a szakadás eltünt az életvonalról,és egyben van...Nagyon kicsit halványabb,de egybefüggő.Ez mit jelent?Akkor a szakadás a betegséget jelezte volna?
2015. márc. 7. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e összefüggés, de eleve a bal tenyeret kellene nézni, ott indul. Az életvonalban nincsenek szakadások, vagy rövid, vagy hosszú. Biztos jót néztél?
2015. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:

Ha az életvonal megtörik, akkor az gondokat jelez, ha mindkét tenyéren megtörik az életvonal, akár még súlyosabb és lehet hogy egy tragikus baleset vagy egy betegség áldozatává válsz stb.

Azt jelenti, ha összenő, hogy valószínűleg a daganat volt az, amit ha nem kezelnek, akkor kórházba kerülsz stb. De időben észrevették. :)

De könnyebb lenne, ha látnám a tenyeredet. :D

2015. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bal kezemen erös egybefüggő.A jobb tenyeren volt egy pár mmes szakadás,majd folytatódott.Most ez eltünt ,egyben van csak kicsit halványabb még.
2015. márc. 8. 05:31
 4/6 Legoman ***** válasza:

Akkor nem kell aggódnod. :) Idővel összenő teljesen. :)

Mivel a másik kezeden egyben volt, ezért nem volt súlyos gond. :)

A bal kezeden nézd az életvonalat és a többit, ha jobb kezes vagy. :)

2015. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Spilerke ***** válasza:
Azt nem életvonalnak hívják, hanem tenyér-hajlatnak. Mindenkinek egyedi tenyérlenyomata van, ez olyan mint az ujjlenyomat. Ennyi erővel ujjlenyomat jósokat kérdezhetnél. Zárd össze a tenyeredet nézd meg hogy ráncolódik, valószínűleg így alakult ki az életvonalad is :DD
2015. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Remélem is hogy ennyivel megúsztam,meg vagy 30 évre.
2015. márc. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!