Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miert nem jósolnak 18 even...

Miert nem jósolnak 18 even aluliaknak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem lenne etikus, s törvény is tiltja, bár a jogtárból nem tudom belinkelni a passzust.
2015. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert 18 év felett már szabadon lehetsz annyira hülye hogy elhidd azt hogy létezik jóslás. Ezen kor alatt még próbál védeni a törvény.
2015. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tiltja az etiket. Dohányt se kapsz már 18 alatt... És ahhoz is már személyi kell..., 18 felett meg már talán van vmi elképzelése az embernek a jövőjéről, 18 alatt meg állt álmodoznak a gyerekek..
2015. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
41%
Mert nem tudnak, 18 év alattiaknak nincs mit hazudozniuk.
2015. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 év alatt általában még nem rendelkezik valaki önálló jövedelemmel, és hivatalosan még gyerek vagy. A jóslás is mint minden más egy szolgáltatás (amit valaki elhisz vagy nem, az most mindegy). Nagyon kevés dolgot intézhetsz el szülői beleegyezés nélkül. Pl elmehetsz fodrászhoz de tetováltatni már nem. És így tovább.
2015. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AZÉRT MERT AZ EGÉSZ EGY NAGY HAZUGSÁG!!! 18 ÉVESEK EL SE HISZIK EZT AZ EGÉSZET! Amúgy meg nem tudom. Én amúgy ha telefonálnék (nem fogok min 4.000 ft mert a végtelenségig várakoztatnak) elmondanám nekik hogy nem jött sohase pénz,hiába mondták és hogy NINCS SEMMI BAJ A GERINCEMMEL XD
2015. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!