Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki ismer Debrecenben jó...

Valaki ismer Debrecenben jó jósnőt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? köszi előre is

2015. aug. 25. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Kósa Lajos mindig tudja a tutit, miért nem elég jó neked?
2015. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a nagyállomásnál mindig van egy két cigány asszony aki egy szál cigiért szívesen jósol a tenyeredből(közben lehet lelopja rólad az aranyórát)
2015. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak értelmes válaszokat kérek, akinek van valami tapasztalata,köszönöm!
2015. aug. 25. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Akkor adok neked értelmes választ: értelmes ember nem ad pénzt jósokra, manókergetőkre, álomfejtőkre, meg egyéb sarlatánokra. Ezek csak azért élnek, mert évezredek óta vannak idióták, akik elhiszik ezeket a baromságokat.

Ha kíváncsi vagy a jövődre, akkor ülj le, és gondold végig a lehetőségeket, kockázatokat, tennilvalókat, cselekvési variánsokat és mérlegelj.

Ha a jósnő tudná a jövőt, ő hívna fel téged, és mondaná azt, hívni akartál, erre, meg erre vagy kíváncsi, ez meg ez lesz. Nemde?

2015. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember reményvesztettségében, amikor már nem lát kiutat, csak a kíváncsiság kedvéért is, elmegy egy jósnőhöz. Odaszánja a pénzt és ennyi. Akármit mond nem bánja meg. Nem kötelező elmenni.

Én is ezt tettem. Két jósnőnél voltam Debrecenben. Az egyik Békéssy Erika, a másik Dithe nevű jósnő volt. Mind a két jósnő mondott olyan dolgokat, ami bejött, illetve, ami nem feltétlen, vagy nem úgy. Egyébként, ha valamit megjósolnak, s nem úgy alakul, akkor arra azt mondják, hogy a lehetőség megvolt, csak nem éltem vele. Békéssy Erika, inkább a személyiség jegyeimet írta le részletesen, ami tényleg úgy is volt. Tenyeret, kártyát is nézett. Dithe, csak kártyát vetett, de abból több félét is. Ő inkább a jövőre koncentrált, több dolgot megmondott, ami úgy is lett. Haláleset, szerelem, tanulás, pénz, munka. Szinte mind bejött. Horoszkóp alapján is vizsgálgatott. Mindkét jósnőre jellemző volt, hogy nekem meg sem kellett szólalnom, ők végigbeszélték az egy órát. Szóval nem faggatóztak. Érdekes volt, vittem diktafont is magammal, amit a zsebembe tetem, hogy ne vegyék észre, s otthon tudjam visszahallgatni. 7000 Ft volt egy alkalom, jó pár éve.

2015. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! És hol lehet elérni Dithte-t?
2015. aug. 26. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Dithe 06/30-645-90-38


Lakás: Piac u. 10.



[link]

2015. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Csak értelmes válaszokat kérek

Aha. Büdös nyúl megmondta a tutit.

2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Amúgy már nem Kósa Lajos a polgármester :D
2015. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vörös Lia válasza:
Én tudok nagyon jó, megbízható jóst, látót, életviteli tanácsadót. Mindenkinek ajánlom. Egerben. Ágnes Jósda tel száma 70/599-10-38
2016. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!