Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya lapok értelmezése?

Cigánykártya lapok értelmezése?

Figyelt kérdés
Arra voltam kíváncsi, hogy a kiszemeltemmel hogyan alakul a kapcsolatunk.A 7 lap amit húztam sorrendben: levél,örvendezés,tolvaj,veszteség,utazás, üzenet, szerelem.

2016. ápr. 9. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
És te benyalod az ilyeneket? Azt magyarázol bele a kihúzott lapokba, amit akarsz.
2016. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerinted adott lapsorrendre minden "hozzáértő" ugyanazt az értelmezést fogja adni? Mert ha nem, akkor ez humbug.
2016. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Naponta EGY lapot húzzál (webes is jó). Nekem még soha nem hazudott.
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Benne van a kapcsolat lehetősége a levegőben, a vonzódás kölcsönös. Mégsem tud kibontakozni, valami egyenlőre akadályozza. Raktam még rá, a félelmeid akadályoznak. Nem kell félni a visszautasítástól, mert nyitott kapukat döngetsz! A kibontakozás egészen addig várat magára, míg valamelyik fél a tettek mezejére nem mer lépni. Akkor aztán megállíthatatlanul robog a dolog a kiteljesedés felé. Hívjatok meg a lagziba! 😃😃
2016. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kapsz majd egy levelet amiben kapsz egy jó hírt majd jön egy tolvaj aki kirabol és elveszted a pénzed, majd csóró létedre elutazol hitelre, kapni fogsz egy levelet a banktól hogy fizetni kéne a hitelt, végül valaki megdug.
2016. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nikolsz válasza:
Csak azt tudom, hogy a rézkártya kijön a lapvetéskor, akkor nemesfémekben gazdag jövőtök lesz.
2016. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3 "webes is jó" :D
2016. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak köszönöm szépen a segìtséget! :)
2016. ápr. 9. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit Drágám! Öröm, mikor ilyet mondhatok! 💖
2016. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy a kiszemelteddel hogyan alakul a kapcsolatotok, azt nem a cigánykártya fogja megmondani, hanem a te hozzáállásod. Ha fontos neked, és teszel érte, jól fog alakulni, de ha jóslástól várod az eredményt, akkor siralmas véget várhatsz.
2016. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!