Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarotban kihúztam a szerencsek...

Tarotban kihúztam a szerencsekereket, a halált és a mágust. Szakítás lesz ebből? Mit jelentenek ezek a lapok pontosan?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy mivel elvakultan hiszel az ilyen marhaságokban, ezért még ha nem is tudatosul benned, de mostantól mindenhol a szakítás nyomát, lehetőségét fogod keresni. A vége tényleg szakítás lesz, de nem azért, mert valami idióta kártyában adott lapokat húztál ki, hanem mert te magad alakítottad úgy onnantól kezdve az életedet.
2016. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a kérdésed?
2016. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy alakul a jövőnk.
2016. máj. 15. 12:15
 4/9 anonim válasza:

A halál lap nem feltétlen jelent végleges szakítást. A szerencsekerék alapvetően egy létkőr lezárultát jelzi, aminek egyik velejárója, hogy egy kicsit mi is meghalunk, átalakulunk.

De hogy pontosan hogyan és miként, az nagyban rajtunk is múlik. A nagy fellángolás után óhatatlanul megszilárdul egy kapcsolat, ami minőségileg más, mint a kezdeti időszak. Ha ez nem történik meg, akkor a kapcsolat széthullik (jártam így).

De amennyiben képes vagy megújulni ebben a helyzetben, s ráérezni arra, miként vezet tovább az utatok, akkor képes leszel pár dolgot elengedni (ez a kis halál), s a z újat beengedni (megteremteni).


A mágus laphoz pedig pár hasznos gondolatot itt találsz: [link]

2016. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 László24 ***** válasza:
Ez azt jelenti pontosan hogy a szomszéd Pista bácsi macskáját vki le fogja mérgezni,mert mindig odahugyoznak az ajtó elé.
2016. máj. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hogy alakul a jövőnk."

Ahogy alakítjátok.

Ha szeretitek egymást, megbíztok egymásban, hasonló az értékrendetek, szóval megvan az összhang, akkor akár még össze is házasodhattok.

Ha ezek nincsenek meg, akkor nagy valószínűséggel szakítás lesz belőle.

Akárhogy is alakul, az nem attól fog úgy alakulni, mert te ezeket a kártyalapokat húztad ki.

2016. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Helyes válasz ***** válasza:
Azt jelenti,hogy jó a szemed,és látsz.A sorsod magad alakítod.Ha kártyákat nézegetsz megengeded "másoknak"hogy ők irányítsák.Tudom nem kényelmes magunknak utat,és célt találni,de én semmiképp sem adnám ki a kezemből az irányítást ilyen módon "másoknak".
2016. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. A lapok azt jelentik, hogy végre vége lesz a kapcsolatotokban annak az időszaknak, hogy ki vagytok téve a külső körülmények befolyásának. Minden lehetőséged és eszközöd adott lesz, hogy kezedbe vedd az irányítást.
2016. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagy szerelem lehet ha jobban bízol az ilyen butaságokban mint magatokban...
2016. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!