Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot, általános szerelmi...

Tarot, általános szerelmi kirakás: bolond, diadalszekér, főpap. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Nincs jelenleg kapcsolatom, sőt most vertek át, ám a kérdés nem egy személyre szólt, hanem, hogy merre tart a szerelmi életem. Lány vagyok.
2016. jún. 20. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vakmerő fickó fog berobbani az életedbe, akivel a házasság is felmerül, mint közös cél.
2016. jún. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló szerintem nem jól értelmezte, vagy még az 1996-os, azóta többször javított Tóth Klári-féle értelmezés mentén kereste a megfejtést. Nem baj ez, csak nem kell elhinni. A valóságban egy viszonylag gátlásos férfi fog feltűnni az életedben a következő hónapokban, aminek nagy jelentőséget tulajdonítasz majd, de később rájössz, hogy nem ő életed párja.
2016. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is másként értelmezem:a mögötted álló szerelmi csalódás után egy teljesen új utat fogsz bejárni. Lelkileg egy magasabb szintre értél. Gondolok ilyenre, hogy mostmár más szemmel fogod szemlélni az ellenkező nemet. Más értékek lesznek fontosak a másikban. Életre szóló tapasztalatokat fog ez Neked hozni. Tanulj belőlük, válj altaluk jobbá!
2016. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy utazás során megismerhetsz egy helyes fiúval...flörtök is várhatóak a jövőben, de kapcsolat egyelőre nem. A flörtökből nem lesz semmi...max barátság. Egyelőre.
2016. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!