Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Székletből jóslás?

Székletből jóslás?

Figyelt kérdés

Döbbenten hallgattam barátnőmet hogy a faluban ahonnan való (Heves megye) a jósnő székletből is jósol mégpedig 6000 Ft-ért és a székletet a jósnő jelenlétében kell elvégezni, persze közben nem nézi csak utána. Hallottatok már ilyet vagy ez valami perverz nő aki beetette őket?


Én állitom hogy ilyen fajta jóslás nincs, nem normális. Őszerinte meg elismert technika és még én vagyok a hülye hogy nem hallottam róla.



#jóslás #széklet #székletből
2016. szept. 28. 00:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát, aki az ilyet elhiszi, annak úgy kell.

Attól, mert a padlón vagyunk, sem kell hülyének lenni.

2016. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szóval megegyezhetünk abban, hogy ez egy baromság.
2016. szept. 28. 00:30
 3/25 anonim ***** válasza:
anyám borogass
2016. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kakafétises a jósnő. De legalább ügyes... mi közönséges halandók aranyárban fizethetünk egy igényes szexmunkásért, aki hajlandó ránküríteni, ő meg kitalálta, hogy az ezotéria ereje és a (hiszékeny idióták pénzének be)vonzás(ának) törvényével még éppen úgy élheti ki a fétisét, hogy neki fizetnek ezért a szívességért.


"Én állitom hogy ilyen fajta jóslás nincs, nem normális."


Én meg állítom, hogy másfajta jóslás sincs. De ha mégis, akkor bármikor nyugodtan győzzenek meg az ellentétéről - na persze tudományosan helytálló kísérletekkel (kettősvak-teszt, minden más magyarázatot kizárva stb.).

2016. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd brutális hasmenésem lesz, elmegyek hozzá és odatolok egy bazinagy adag kristálygömböt az asztalára, jósolgasson belőle :DDDDDDDD

Jobb mint a pottyantósbudi :D összkomfortos környezetben kulázhatok, és még a jövőmet is megtudom belőle!

2016. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

ha vérzik, az komoly jel

de az is, ha ugy kitod nyomni, hgy semmi sem marad benne

ha sokat meditálsz, alig birsz enni, aludni, nem tudod azt csinálni amit nem akarsz, de a rég megszerzett zenéidet hallgatod, a készülék akadálymentes és mindenre kiterjed.. elveszi az összes erőt, és nekem adja :) (:

2016. szept. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2016. szept. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Drágán dolgozhat ilyen veszélyes anyaggal :D
2016. szept. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Megéri, mindjárt megyek heves megyéba szarni a jósnőnek 6 ezerért. :D
2016. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha bezárnám a férjem után a klotyóra, ő fizetne, csak engedjem ki onnan azonnal...

De hogy nem jósolna belőle semmit, az is biztos.


Komolyan: nagy az isten állatkertje. És erre van vevő?????

2016. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!