Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok, van benne...

Mit gondoltok, van benne igazság? Most bukkantam rá a neten.

Figyelt kérdés

Jézus és Isten tényleg nem földi - hiszen egy teljesen másik bolygóról, akár univerzumból is származhatnak!


A vallás megalkotója nem mások, mint az űrlények!

Ők találták ki az egész történetet, hogy értelmet adjanak az általuk irányított emberi fajnak, mert az igazságot nem tudták volna feldolgozni.


A kereszt az Ő jelképük. Ez a videó is alátámasztja, hogy ilyenkor minket figyeltek, miként reagálunk 2000+ évvel ezelőtt megalkotott hazugságra.


https://www.youtube.com/watch?v=7HoePUz3Wb8


A föld bolygó ennél régebb óta van. A dinók és az az előtti fajok, utánuk lévők nem tudtak ennyire kifejlődni.


És mi lesz a világvége?

A világnak soha nem lesz vége. Csak az emberiségnek ,mégpedig tőlük. Félnek, hogy túlfejlődjük az Ő technológiájukat, ezért learatnak minket.


2016. dec. 16. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
És mi a helyzet a többi vallással? Miért találtak volna ki más és más meséket?
2016. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igaz, igaz :)

Én sem hiszem el, nincs bizonyíték, annál több ellenérv, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2016. dec. 16. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha már idegenek, akkor azt valószínűsítem, hogy akkor jártak itt, amikor az ember még nagyon a fejlődése elején tartott. Az emlékek beépültek az eredetmondákba, emiatt nagy az összecsengés a különböző népek teremtéstörténetei, sőt, vallási tézisei között.

Azt nem hiszem, hogy egy olyan "űrlény", amely képes ideutazni akár csillagközi távolságokon, akár dimenziókapukon át, féljen az emberiség jelenlegi technológiájától. A mentalitásától már félhetne, de nagyjából azon a szinten, ahogy a méhész nem nyúl védőruha nélkül a kaptárba.

2016. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

"A kereszt az Ő jelképük."


Csak felhívnám a figyelmet, hogy az ősi kereszténységnek nem a kereszt, hanem a hal forma volt az eredeti jelképe:

[link]

Még a Szentháromság jele is eredetileg három hal szimbólum volt:

[link]


[link]

2016. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy hazugság és hogy az emberek megvezetésére vab kitalálva a vallás. Viszont nem a zűrlények annál inkább vezetők találták ki. A kereszténysègnél pl a zsidók :)
2016. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Mindent elhiszem, amit a neten irnak?
2016. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fő hatalmak a Namek bolygóról szármarnak, de már itt a Földön vált szét jóra és rossza.
2016. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo kerdesere a valaszom.

"Akkor meg nem tudtuk feldolgozni"

Akkor meg nem ismertuk az aramot, akkor meg nem tudtunk irni olvasni,

Stb stb stb. Genetikai uton oroklodik az informacio. Stimm?

Kezdjuk egy ideje felfogni reszleteiben azt amit akkor meg keptelenek voltunk. Mivel kulonbozo kulturak es mentalitasok vannak jelen, igy kulonbozo mesek szulettek a lenyeg kulonbozo reszleteirol.

2016. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!