Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mire szokták használnia...

Mire szokták használnia fekete keretes tükröt?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy nézik magukat benne.

2016. dec. 28. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs jobb módszer kéznél, akkor a napsugarak fókuszálásával tüzet is lehet gyújtani vele.
2016. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
én pld borotválkozásra
2016. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, de nem véletlenül lett ez a kérdés az ezotéria témába írva..
2016. dec. 28. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Mèg nem jottel ra hogy azert nem kapsz mas valaszt mert faszsàgot kerdeztel?
2016. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Te sem tudod mire használják. Nem kérdeztem hülyeséget.


Nincs hülye kérdés csak hülye válasz.

2016. dec. 28. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
azért nem tudni , mert pld ha fekete mágiára , szellemidézésre, vagy egyéb ilyesmi "ezotéria" választ irnánk, az tényleg értelmetlen, elképzelt lehetöség, aminek semmi köze a valosághoz
2016. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, valóban rossz kérdést tettem fel.


a fekete tükröt mire használják?

2016. dec. 28. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
megbocsájtunk, tényleg fogalmunk sincs :)
2016. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jóslásra, úgy, mint pl a kristálygömböt vagy egy tál vizet fekete edényben. Meditatív állapotban egy idő után meg lehet tanulni képeket látni benne... (Vannak, akik konkrétan a tükörben látják a képeket, másoknak inkább a tudatában villannak fel, ez személyenként változik.)

Ezen kívül vannak, akik valamiféle entitással kommunikálnak a tükrön keresztül, vagy megpróbálják meglátni benne a saját előző életbeli önmagukat. Ezeket én nem próbáltam, az előbbit veszélyesnek tartom, az utóbbit pedig optikai csalódásnak tudnám be inkább.

Egyébként elég egy üveglap hátulját befújni fekete festékkel, tehát könnyen elkészíthető, és jóval olcsóbb, mint egy kristálygömb.

2016. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

ugyan úgy mint a sárga keretes tükröket, de nem szabad arra használni amire egy piros kereteset!


én cserélhető keretes varázstükröt használok. Így nem kell 9 tükör hanem elég egy és 9 cserekeret.

Mindig belenézek és megmondja hogy jól nézek ki.

Azért a sok szín, hogy minden köpenyemhez menjen.

Na azért nem mindegy hogy egy sárga szellemet olyan köpenyben szólítok ami nem áll jól! Még kiröhögne!

Na azért kell a színes keretes tükör.

2016. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!