Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátás, jóslás tapasztal...

Tisztánlátás, jóslás tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ismerős elment tisztánlátóhoz. Van egy kis problémája az egyik családtagjával, a tisztánlátó azt mondta, hogy 3 év és rendeződik. Innen jött az érdeklődésem. Kicsit szkeptikus vagyok ebben a témában. Hiszem, hogy léteznek paranormális jelenségek, bár még egyet sem láttam. Néha úgy gondolom, hogy sokakkal csak az elméjük űz tréfát. Nem kézzel fogható bizonyítékot várok, de volt már, hogy valakinek bejött egy jóslat vagy történt olyan, ami biztosan nem az agy szüleménye? Kérem, senki ne vegye inzultálásnak!

2017. jan. 11. 11:28
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy jó "jós" jó emberismerő. Anyám ezos idejáben a természetfölöttitől várta élete jobbrafordulását. Voltak boszi ismerősei, ő is boszinak vallta magát. De az volt a gond, hogy ő túlságosan is a bűbájra támaszkodott és nem magára.

Az a jósnő barátnője volt hiteles, aki nagyon jó emberismerő volt. Eladta neked úgy azt amit te is tudtál, ott volt benned, hogy azt hitte az alany valamit kapott is. (lényegében rávilágított azokra a dolgokra amit az illető nem akart észrevenni)


Aminek van kézzelfogható eredménye az a családállítás néven fut, aminek Bert Hellinger pszichoterapeuta dolgozott ki. A "természetfeletti" cukormáz réteget lefejtve (amúgy sokszor van olyan érzésem, hogy azért próbálnak meg ilyen eszközökkel eladni magukat, mert a a szimpla valóság az nem valami jó reklám szöveg, de ha már viszünk bele egy misztikumot és bűbájoskodást, biztos lesz olyan aki ráharap, mert ezt nem olyan kiábrándító mint a valóság).


De lefejtve a szipurot róla nagyon egyszerűen a hatás-ellenhatás törvényei működnek (családon belül). A szülők rossz döntése kihathat a gyerekre és nyomoríthat meg generációkat. Pl. kiderülnek olyanok, hogy az anya elvettetett egy babát. Ennek pszichikai következményei vannak. És úgy tárja fel ezt az alany, hogy neki erről fogalma sincs. Ebben semmi varázslat nincsen. Ez a család dinamikájának vizsgálata. Egyeseknek viszont könnyebb ezt úgy eladni, hogy a családi szellem sérül, és ezt kell helyreállítani.

2017. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mindig látok tisztán ködben, vagy ha a szemüvegem párás :D
2017. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok jóst-látót Emelt díjasan hívhatod.Nagyon drága! Meg jóslás csomagban is !PL: egri Hanna jósnő 60 perces.22.200 ft VAGY 90 PERC :33.300 FT. PRÓBÁLTAM NEM ÉRI MEG.
2018. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!