Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan működik a jövőbe látás?

Hogyan működik a jövőbe látás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet látni a jövőt? Ezt a képességet hogyan lehet megszerezni

2017. jan. 18. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
És a jövőbe hallás?
2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a kezed a kèpernyőre. :)


Figyu tèvhitek, tèvutak áldozata vagy mèg. Az első, hogy teljes hatalmat szerzel az elmèd felett. Az "èn" felett. Addig felesleges is ilyeneken gondolkoznod, mert ha le is írná valaki a hogyant, nem tudnád gyakorolni. A másik pedig az, hogy a jövőd minden újonnan megválasztott gondolattal megváltozik. Azoknak lehet megmondani a jövőjèt akik gondolatait a külvilág határozza meg. Akik állandóan reagálnak. Nekik sorsuk van. Akik szabadon választanak gondolatokat függetlenül a külvilágtól, nekik hatalmuk.

2017. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Hiszen, ha működne, akkor tehetnél bármit, az történne meg, amit előre látsz.

2017. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én képes vagyok rá!! Minden hónap elején, mikor utalják a fizetésemet, tudom, hogy nem lesz elég hónap végéig!!!
2017. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van.

Én deja vu fejlesztését preferálom.

2017. febr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a jövőbe fingás mestere vagyok. Fingok és ezzel hatással vagyok a jövőre, a közelben állók a fingás utáni közeljövőben mindig megjegyzik hogy büdös van. Működik!
2017. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!