Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha azt akarom megtudni a...

Ha azt akarom megtudni a tarot kártyától h mit kell tennem h újra összejöjjünk vagy egyáltalán van e esély erre akkor milyen kirakást kell csinálnom, és mi legyen a pontos kérdés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is zsírozzál inkább !
2017. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Tarot helyett ajánlanám a magyar kártyát. A kirakása pedig szintén nagyon egyszerű. Szüksége lesz egy iránytűre, egy pakli magyar kártyára és egy füstölőre. A füstölőt a jóslás témájának függvényében kell elhelyezni a szabályos sokszög alaprajzú helyiségben. Az Ön esetében a helyiség legdélibb pontja lesz a füstölő helye. Fontos, hogy a műveletet napnyugta előtt 17 perccel kezdje el (ennek számmisztikai alapját most nem részletezném), majd napnyugta után 19 perccel legkésőbb fejezze be! Ellenkező esetben könnyen érheti baleset az elkövetkező napokban. A kirakás menete pedig a következő. A 4 égtáj felé rakjon ki lefordítva 2-2 lapot, majd még 1-et 1-et a köztes égtájak felé, azonban ezeket már felfordítva. A lapok felfordítását a füstölővel átellenes lapokkal kezdje, majd a kérdés témája határozza meg a körüljárási irányt. A lapokat a körüljárással egyidejűleg, folyamatosan olvassuk, majd amikor befejeztük, a lapokat otthagyjuk úgy, ahogy vannak, azonban a füstölőt elföldeljük, amint lehet. A lapokra sót hintünk, majd a nap folyamán mi magunk már kerüljük a só fogyasztását. A kérdés fontos, hogy igényesen megfogalmazott, részletesen kifejtett legyen. Mentes kell legyen a modern szóhasználattól. Például: "Mit kell tennem, hogy XY-nal (teljes név kell) újra párkapcsolatot, esetleg szexuális kapcsolatot tudjunk létesíteni, amennyiben én 2017. január 29-én épp...?" Átfogó ismereteket Mámorosi-Kiss Nándor "Kártyajóslás és a Hold ciklusainak misztikája" című könyvében talál. Az író sajnos kevesek számára ismert, művei igazi ritkaságok, csak polc alól lehet őket beszerezni. Ettől függetlenül tudom ajánlani. Végére pedig annyit, hogy a Tarot kártyával ne csinálja meg a fent említett műveletet, mert könnyen eltávolodhat Öntől egy közeli ismerős. A könyvet pedig digitalizálni fogom, igyekszem minél hamarabb elérhetővé tenni. Javasolt a szeánsz előtti nap kerülni a vörös húsokat, a majorannát, helyettük kenyeret, halat és vizet fogyasztani.
2017. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 padaman ***** válasza:
57%

Én már 12 és fél éve foglalkozom professzionális jóslással, miután elvégeztem a Balmazgyöröki Jós-és Jövő látó tanfolyamot. Ezért nagy magabiztossággal mondhatom hogy én a Jan Vincent féle kirakást végezném el dupla hekratotta sorban. Ha nem értesz hozzá akkor kicsit veszélyes lehet. Még a tanfolyam első évében egyszer megpróbáltam pár barátomnak és szörnyű vége lett. Az egyikük közülük azonnal lebénult, egy másik elhagyta az 1000 db-so puzzleljének utolsó darabját (ami nem mellesleg pont középről hiányzott, így mondanom sem kell milyen bután néz ki a kép a falán, hiába vett hozzá nicaraguai pézsmapocok-csont keretet), a harmadik pedig azóta nem tud színeset és fehéret külön mosni. Erről nem is szeretnék többet beszélni mert örökké fájó pont marad. A módszer pontos és biztonságos végrehajtása érdekében nem árt ha előtte pár nappal bekened magad a guatemalai zöldbimbós fa kérgének nedvével. Ugyanezt a hatást érnéd el vaníliapudinggal is, de én nem tenném próbára az univerzumot. Fontos hogy ezt csákóformájúra hajtogatott újságpapíron tedd meg, ugyanis nem jön ki valami könnyen a szőnyegből, ráadásul február 27 és március 13 között rontást hozhatsz a kettővel alattad lakó szomszédodra. A kérdést Ó-szálemi nyelven tenném fel. Ó-szálemi-magyar szótár viszonylag kevés maradt fenn az 1978-as nagy jósharcok idejéről, de nem reménytelen találnod egyet. Az eljárás pontosabb végrehajtásáról "Koszlói Kiss Jolán - Egy életem egy jóslásom" c. könyvében olvashatsz.

Kérlek légy óvatos. Az univerzum legyen veled!

2017. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alattam nem lakik senki így ettől nem félek, a guatemalai zöldbimbós fa kérgének nedvét azt hol tudom beszerezni? Köszi a többi infót, de mivel a felmenőim között volt boszorkány és örököltem ezt a képességet így rajtam nem fog az átok :)
2017. jan. 25. 19:55
 5/5 anonim válasza:

a második és harmadik válaszoló mit szívott? rég olvastam már ekkora hülyeségeket, mondjuk az biztos, hogy jól szórakoztam!


kedves kérdező, szerezz be egy könyvet, ha komolyabban akarsz foglalkozni a témával, vagy pedig keress fel egy szakembert, ezt tudom ajánlani!

2017. jan. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!