Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósolna nekem valaki aki...

Jósolna nekem valaki aki igazán ért hozzá?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 13:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
nekem is :)
2017. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!

Kiterítem a kártyáimat! Óh igen látom már! Egy héten belül balszerencse fog érni, valaki aki közel áll hozzád elárulhat egy fontos döntésben. Jól gondold át, mit fogsz válaszolni egy egyszerűnek tűnő kérdésre, könnyen hatalmas vitába torkolhat a dolog.


Kedves első válaszoló.

Úgy látom, valaki be fog lépni hamarosan az életedbe, aki negatív irányba fogja elmozdítani a stílusod viselkedésed.

2017. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is akarok!!Nekem is jósolj,te utolsó hozzászóló!
2017. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Érzelmeid terén változás állhat be a közeljövőben egy bizonyos személy iránt. Az már csak rajtad áll, hogy merre mozdítod a mérleg nyelvét.

2017. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Gesztike válasza:
Nekem is légyszi :)
2017. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is kérlek! :)
2017. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is
2017. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Tábornok úr válasza:
Hol laksz? Észak-Komáromban tudok valakit.
2017. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nekem is! Kérlek, kérlek 😊
2017. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 kriszpo ***** válasza:
100%

Olyan nincs aki "igazán ért hozzá". Amúgy szerintem bárki tud neked jósolni, akinek kifizetsz x ezer forintot. A különböző jósdákban megvannak a trükkök, amivel elhitetnek veled bármit, ellenőrizni a hitelességet úgysem tudod. Nem konkrét válaszokat kapsz, úgyhogy amit hallasz az lehet bármi.

Ui.: még ha lenne is HITELES jóslás, nem lenne jó, ha az ember tudná a saját jövőjét. Tömd csak a csalók zsebeit! Te tudod.

2017. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!