Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Járt már valaki Freya jósnőnél...

Járt már valaki Freya jósnőnél? Székesfehérváron van.

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 22:13
1 2
 1/14 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
66%
Nem tudom, de Jézus barátom mesélt róla
2017. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
jahh tök menő van por meg asztalremegés és a végén kapsz egy nyalókát, meg olyan ígéreteket amikre várni fogsz de sose jönnek el , de ott jobban érzed magad mert azt hiszed valaki veled örül de tök jó ahogy mozgatják az asztalt bár annyi pénzt nem ér meg akkor már rázom otthon legközelebb
2017. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor nem érdemes hozzá elmenni?
2017. máj. 24. 07:19
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
2. vagyok. nem érdemes belemenni ilyesmibe mert veszélyes, anyám is járt jósnőhöz és teljesen rá van kattanva évek után is a kártyára meg az ilyen jóslásokra még tévét is hívogatott , ha meg kiszállnál ők keresnek meg telefonon, én istenben hiszek nem mondom h te is tedd azt de a vallásban több egyezést tapasztaltam az ígéretekkel mint egy jósnő aki nem is ismer csak úgy tesz mintha, plusz ha templomba nem mész el akkor nem keresnek meg hívogatnak esetleg rákérdeznek hogy mi történt. semmiképp nem ajánlom a jósnőt
2017. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi! de miért írod hogy veszélyes?
2017. máj. 25. 07:30
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer, de rohadtul lehúzott és átvágott mint sz@rt a palánkon.
2017. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm ! és mivel vert át? sokba került a jóslás?
2017. máj. 27. 08:37
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
azért veszélyes mert rászokik az ember
2017. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Azzal vert át, hogy úgy egyáltalán nem az lett, amit mondott. Lehet néhányaknál véletlenül beletrafál, vagy mond olyat amit így-úgy lehet érteni, de nálam nagyon mellé lőtt. Pénzvisszatérítésről meg nem is hallott még.
2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm !

egy barátomnak azt mondta hogy van rajta rontás és le kéne venni,de valószínű akkor nem megy el hozzá.

2017. máj. 28. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!