Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik a legjobb Tarot kártya?

Melyik a legjobb Tarot kártya?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan Tarot kártyákat vásárolni ami lehetőleg 78 lapos és vehetek hozzá könyvet. Nagyon fontos lenne hogy a legmegbízhatóbb vagy a legjobb legyen, csakhogy biztosra menjek..

(Szeretem,ha a kártyák grafikája különleges,szép és látszik rajta hogy komoly,de igazából nem az a lényeg..)

Ti melyiket ajánlanátok? Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2017. jún. 22. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem megbízhatóbb egyik a másiknál. Első paklinak olyat szoktak javasolni amihez létezik könyv, a szimbólumrendszer miatt. A Cowley-t pl. én nem szeretem, de van hozzá könyv, nekem a sima marseille-i tartot jön be de a szimbólumok és érthetőség miatt, tanulni, talán a legpraktikusabb a Rider-Waite pakli. Ha valamelyiknél megtanulod, utána meg úgy érdemes paklit választani hogy ami igazán közel áll hozzád. Nekem van lapom amelyiket meg szoktam nézni, mert nem mindegy hogy a szimbolika és ábrázolás tükrözi-e amit én arról a lapról gondolok.

A magyar nyelvű elérhető könyvek száma amúgy igen csekély, érdemes elmerülni a könyvesbolti kínálatban és azt megvenni ami elég részletesnek tűnik. Ahoz majd lesz pakli is.

Később a neten számtalan csodaszép paklit lehet majd találni.

2017. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

még annyit írnék hogy ha módodban áll megfogni különböző paklikat, érezni fogod melyik neked az igazi. Ez nagyon hülyén hangzik de tényleg így van.

2017. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A magyar nyelven hozzáférhető könyvek nagy része a Rider-Waite tarotról íródott.


A Marseille-i tarotról is jelent meg könyv, francia és német iskoláktól is. A Crowley tarotról alig találsz irodalmat. Kazanlár Ámin Emil saját maga festette paklihoz adott ki értelmező könyvet is, ha jól emlékszem.


Ha megnézed a különböző paklikat, kezedbe fogod azokat, tudsz majd dönteni, melyik tetszik neked.


Üdv Ʀ

2017. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Tanfolyam és beavatás nélkül veszélyes lehet a jóslás és kártya vetés.Behívhatsz nem kívánatos entitásokat.
2017. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Az a legkobb, ami neked működik, ami beszél hozzád. Ezért nem ehet ezt online rendelni, hanem kézbe kell venned, mielőtt megveszed.
2017. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!