Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Össze tudod olvasni?

Össze tudod olvasni?

Figyelt kérdés
Egy 56 lapos cigánykártyajóslást csináltattam,de nem tudom összeolvasni valaki aki ért hozzá tudna nekem segíteni a viszonyulás:Hiúság,váratlan öröm,család.Tette:Vetélytárs,öregasszony,levél.Hatás:Szolgaság.Kérdés lapja:Bölcsöreg.Kérem az olyan embereket akik nem hisznek benne ne kommenteljenek.

2017. júl. 29. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegènykèm... hulye vagy es az is maradsz
2017. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ilyen hülyeségekbe menekülsz, ahelyett, hogy fejlesztenéd magad pl. sporttal, nyelv, vagy zenetanulással.
2017. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy viszonyulsz a világhoz, hogy a családból vagy a tiedből vagy a párodétól valami nagyot vársz, azonban tudatalatt nem tartod igazságosnak az elvárásod.


Az anyukád vagy egy magas rangú ember nem támogatja ambícióidat és meghiúsítja vágyad, ami miatt rosszul érzed majd magadat.


Összefoglalva : van a családodban vagy a párod családjában egy idős ember, akitől valami nagyot akarsz, de az nem fogja teljesíteni

2017. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!