Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Még nem vagyok 18 éves, így...

Még nem vagyok 18 éves, így tanulhatok jósolni?

Figyelt kérdés
Szeretném magam belevetni a jóslás, ezotéria világába, mert jobban érdekel mindennél. Mivel még nem sokat, szinte semmit nem tudok az ilyen dolgokról, így érdekelne, hogy hogyan kezdjem el, miket gyakoroljak stb. Előre is Köszönöm azoknak, akik értelmesen válszolnak!!

#jóslás ##szellemek
2017. aug. 2. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Írtam
2017. aug. 2. 13:35
 2/5 anonim válasza:

Alapvetően nem értek hozzá, de szerintem nyilvánvaló, hogy úgy mint bármi mást. Olvass könyveket a témából, esetleg beszélj szakértőkkel, gyakorolj...


Ha konkrét válaszra számítasz akkor nem ez az.

2017. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aneem ***** válasza:
A cigánykártyához és a Lenormand kártyához továbá a Tarot kártyához van irodalom bőven. Tessék beszerezni az első paklit és aztán mehet a kérdezgetés rakosgatás. A cigánykártya jó kezdeni, én szeretem és sokat használom (36 lapos) a Tarot már elég precíz többrétegű válaszokat ad, érdemes ezesetben Hajo Banzaf könyvét megszerezni. A lenormand egy kedves kis kártya megjelent hozá egy elég részletes magyar tankönyv is, nézz utána neten megofgod találni.
2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%
Nem kell azt megtanulni, csak mondj mindenkinek hülyeségeket és hazudd, hogy látod a jövőt
2017. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek😊
2017. aug. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!