Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kártyajóslás-függőség. Vélemén...

Kártyajóslás-függőség. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha valaki túlzásba viszi a kártyajóslást, különösen egy kérdésnél? Ha sokszor csinálja, módosíthat a kártya hitelességén?
2010. máj. 24. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor az 1. kirakás a mérvadó?
2010. máj. 24. 14:06
 2/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is szoktam kártyából jósoltatni. A legtöbben ezt hülyeségnek vagy időpocsékolásnak gondolják.

Nekem azt mondta a jósnő, hogy félévente menjek hozzá jósoltatni. Én is szoktam néha magamnak itthon, persze csak amatőr szinten.

Egyébként Te saját magadnak jósolsz vagy jósnőhöz jársz?

2010. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat jósoltatsz, akkor beleőrülhetsz a jövő megpillantásába.


Ja, hogy már megtörtént... Akkor semmi gond...

2010. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: magamnak jóslok. Már megtanultam meditálni, igyekszem nem kivetíteni a kártyára az érzelmeim, több-kevesebb sikerrel.

2. válaszoló: sajnos megtörtént. Van egy fontos kérdés, amiben bizonytalan vagyok, és ezért.

2010. máj. 24. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
E-mail-on keresztül adhatok neked egy címet.Egy nagyon jó jós címét.Nekem nem egyszer segített,sőt a depresszióból is kihúzott!
2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20%
a jóslás alapból egy fasság de amugy aki alapból ezért pénzt ad az se épeszű
2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!