Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki hisz a jóslatokban? Jött...

Ki hisz a jóslatokban? Jött már be valakinek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Én voltam,még friss a dolog de már a legközelebbi jóslata sem jött be.Nagyot csalódtam,még úgy is hogy nem hiszek vakon az ilyenekben,múltbéli dolgokban is mellélőtt,szerintem kamu.Azt javaslom,ha mégis elmész(bár szerintem megbánod)akkor ne mondj neki magadról SEMMIT.Ez fontos,ne lelkizni menj,ne hagyd hogy a következtetéseivel csőbe húzzon,az nem jóslat,ha totàl mást mond mint ami a valóság ne fizess neki.Én ezt tenném ha újra rászánnám magam,de nem fogom.
2017. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog ez... nekem már jöttek be jóslataim, egy időben már számomra is aggasztóan sok, így aztán inkább be is fejeztem ilyen irányú tevékenységem. Nekem viszont még nem jósolt senki :D
2017. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem van egy jós ismerősöm én idáig minden bejött amit mondott
2017. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!