Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Olyan jost keresek vagy...

Hamza Diána kérdése:

Olyan jost keresek vagy magust aki rontast es szerelmi kötést tud levenni?

Figyelt kérdés
Kerem valaki aki tud valamien magust vagy profi jost aki letudja venni a rontast es a szeremi kötest az segitsen mar nekem! Mert hiaba nezzem a neten többen is vannak eleg magas összegert es felek h csalok! Akinek van tapasztalata es aki csinaltatott ilyet az segitsen man kerem!

2017. nov. 7. 06:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó pénzért bármit leveszek rólad vagy akárkiről.
2017. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia, anno ezekben nagyon nem hittem. Viszont az elmúlt időben gyökeresen megváltozott a véleményem.

Megismertem egy mágust aki érti a dolgát.

2017. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# Ne itt hírdesd a szolgáltatásaidat :D
2017. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Senki olyan velemenye nem erdekel aki nem hisz benne vagy nem ismer olyan embereket akik abba vannak!!! es az olyan emberek ne irjanak man ide tartsak magukba vagy nem erdekel de hanyagoljanak!!! en ismerek nem egy nem ket embert akik azert vannak a masik szemelyel mert hozza van rontva!!!! en hiszek benne mert nekem a nagymamam is tudot de sajnos mar nem el!! ugy hogy ha lehet olyanok hanyagoljanak mar akik csak a leneznek meg hulyesegnek tartjak ezt az egeszet!!! sajnos van akik igy valasztanak szet csaladokat es sok szerelmes part akik boldogan elnek igy tudnak belerontani mas eletebe!!!
2017. nov. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!