Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan tudhatom hogy elátkoztak?

Honnan tudhatom hogy elátkoztak?

Figyelt kérdés
Már pár éve szinte folyamatosan csak rossz dolgok történnek velem. Egy csomó szerettem meghalt körülöttem. Kiváncsi lennék hogy megvagyok-e átkozva. Ha igen akkor mit tegyek?
2010. jún. 5. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Abból tudod meg,hogy bármibe belefogsz,nem sikerül,mindenki elfordul tőled,vagy meghal stb.
2010. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Épp most harapott meg a saját kutyám. Elátkoztak!
2010. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
hát igen az emberi lény márcsak ilyen...megszületik...él...meghal...fura mi?
2010. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ezzel sokra mentem..
2010. jún. 10. 21:21
 5/10 anonim válasza:
Menj el jósnőhöz, ő megmondja.
2010. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy elátkozva.Nehogy elhidd a sok hüjének,hogy ez valami átok,és véletlenül se menj el jóshoz-csak felesleges pénzkidobás+úgyis azt mondaná amit szeretnél hallani,hogy van rajtad átok meg blabla..........Figyelj,sok szeretted meghalt.Nem írtad le,hogy hány évesen és mibe,de lehet ennek természetes oka is.Például nagymama,nagypapa azért hal meg,mert idős,az idősek szervezete már nem olyan ellenálló.Előfordulhat az is, hogy a meghalt szeretteid közül sokaknak hosszantartó betegsége volt.Ha netán baleset folytán halt meg valaki(autóbaleset),akkor az az emberi mulasztás,emberi hiba folytán következett be,de semmiképp ne higgy az ilyen sarlatánoknak.Komolyan,gondolkozz logikusan,reálisan.
2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nézd meg az anyát,dugd meg a lányát!
2010. jún. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Senki nincs elátkozva. Miért hiszel hülyeségekben? Koncetrálj a jóra és old meg a gondjaidat. Nem körülötted forog a világ, nem tőled indul ki minden. Gondolkodj basszus.
2010. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A papám szeptemberben,a barátom januárban,apukám februárban halt meg. :/ azért gondoltam h lehet h elvagyok átkozva. vagy valami olyasmi...

utolsó előtti válaszoló: wtf? -.-

utolsó válaszoló: Egy szóval sem irtam olyat hogy körülöttem forogna a világ..namind1.

2010. nov. 5. 00:56
 10/10 anonim válasza:
Hát, Ha Istenhez imátkozol, bizonyára megszunik az átok, mást nm tudok...
2012. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!