Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudnám magam hirdetni?

Hogyan tudnám magam hirdetni?

Figyelt kérdés
Èn VALÓBAN! Tudok jósolni. És eddig a barátaimnak csináltam, pár rokonomnak. Soha nem gondoltam rá hogy ezt “munkaként” csináljam. De elakarom kezdeni persze nem minden napi munkának csak pár esetben akiken látom hogy kétségbe vannak esve. Ugyanis volt egy ismerösöm akivel sok idö után találkoztam ès elmesèlte hogy egy “jósnönek” küldött pénzt de a jósnö becsapta miután elküldte a pénzt se kép se hang.. sajnáltam hogy nem tudtam róla mert hát èn valóban tudtam volna neki segíteni. Ezt ne ugy képzeljétek el hogy megtudok mondani bármit!! 3 fix kérdésre tudok választ adni. De azok 100% osan biztosak próbára is tehetnek nem tudnék elbukni. Na de a kérdés az hogy hol tudnám elkezdeni magam hirdetni? Hol? Milyen helyeken? Bármilyen ötlet jöhet

2018. jan. 24. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. Feltehetem itt a 3 kérdésemet?
2018. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"sajnáltam hogy nem tudtam róla"

Ismerősöd és nem láttad ezt előre?

2018. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha kell fizetek is érte! Akkor itt a három kérdésem:

- P egyenlő-e NPvel?

- Igaz-e, hogy a zéta függvény nem triviális gyökeinek a valós része 1/2?

- Igaz-e a Hodge sejtés?

2018. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kell fizetek is érte! Akkor itt a három kérdésem:

- P egyenlő-e NPvel?

- Igaz-e, hogy a zéta függvény nem triviális gyökeinek a valós része 1/2?

- Igaz-e a Hodge sejtés?


Ez miezmár? Levezetés nélkül nem kapsz pénzt érte.

2018. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem elég levezetés az, hogy a Nagy Jós azt mondta, hogy igaz?!
2018. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz jósólni mond meg ki nyeri a választásokat ez évbe
2018. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetlek én ha szeretnéd, kapsz weboldalt, tévés, rádiós hirdetést, mindent amit csak meg lehet tenni a sikered érdekében. Mindössze 3 kérdésemre jósold meg a választ.

Az első az euro jackpot eheti nyerőszámai.

A második, hogy az első kérdés által nyert összes pénzt melyik lóra tegyem.

A harmadik, hogy az előző két kérdéssel nyert összeget milyen módszerrel fialtassam meg úgy hatszázszorosan.

Három egyszerű kérdés, amire a válasz neked elvileg kisujjból megy, cserébe nem kell azon törnöd a fejed, hogyan szerezz hírnevet. A saját három kérdésed biztosan ellőtted már korábban, azért nem tudsz magadtól rájönni a válaszra :)

2018. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Èn VALÓBAN! Tudok jósolni."

Van pár ismerősöm, akit érdekelne(pénzért), de először jósolnod kell egyet nekem, és mi az a 3 fix kérdés?

2018. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!