Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki jósol Nekem? -S hogyan...

Ki jósol Nekem? -S hogyan gondolja?

Figyelt kérdés
Nekem eddig úgysem szokás volt jósolni, sem nem vagyok elhivatott vagy megrögzött e'téma iránt, de ez a kíváncsiságom még nem lövi le. Tehát Valaki méltózhatna Velem törődve Nekem jósolni. Módszerről nem szabok semmit, mivel Aki jósol, minimum DöntőKépes is.
2010. jún. 12. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

én megjósolom, hogy nagyon sok számodra értelmetlen jóslatokat fogsz kapni!


beválási valószínűség 101%

2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az interneten találsz iyleneket. És van a közeletekben jósnő? Mert az egyik rokonom az interneten keresi őket, és amit mondott neki, az eddig minden bejött.
2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nullán akarnak? Vagy "nemakarnak"? Pech.
2010. jún. 12. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj b+. nem is ismerünk, nem tudunk rólad semmit, és neten keresztül nagyon lehet jósolni. :"). gratulálok. (Y).
2010. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak Te könyvelted el a neten keresztüliséget, OkosTóni.
2010. jún. 13. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:

én szivesen jósolnék neked.

Nem vicc komolyan.

Pl a legjobb barátnöm anyukájának(2 gyereke van egyedül nevelte)megjósoltam,h hamarosan belép egy férfi az életébe,gyereke lesz és elköltöznek innen nagyon messzire.

Ö akkor a képembe röhögött,h ekkora hülyesége ne mondjak,neki nem kell gyerek már stb...

Erre tessék.megvan a pasi,született egy fia és 180kmre arréb költöztek:)

Szóval ha gondolod irj privibe.

2010. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagy pénzért mindent!
2010. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!