Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Adnom kéne anyám és a jós...

Adnom kéne anyám és a jós szavára és hinni abban amit leírtak neki?

Figyelt kérdés
Kérem senki ne kövezzen meg se engem se anyámat mert alap járaton egyikünkent se érdekelnek az ilyen dolgok. Az Ezo tv-nél lehetőség volt 500 Ft-ért egy sms-t küldeni egy kérdéssel és a nevemmel. Édesanyám csak segíteni akart nekem hiszen évek óta párkapcsolat nélkül vagyok és az érdekelte lesz e valami velem. Az sms-ben a válasz az volt h az aktuáli kiszemeltem csak haverként gondol rám és semmit nem akar majd tőlem. Ezt látva elég nagyot nyeltem hiszen ezért a férfiért fél éve oda vagyok de eddig nem láthattam mert külföldön dolgoztam 5 hónapig. A kérdésem tehát h mennyire hiteles lehet ez a jóslat vajon? Mert a tv-ben látottak igen valószinű h kamu de ez más mert plusz pénzt nem tud lehúzni rólam. De eléggé rossz a kedvem azóta mióta ezt láttam

2018. okt. 19. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Istennek képzelik magukat vagy mi a frász?


Még egy igazi jós sem lenne képes ennyiből megállapítani ilyesmit, nemhogy az efféle pénzlegombolós imposztorok.

2018. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem más, nem a plusz pénzre mennek hanem a pénzre. Fizettél 500 Ft-ot és valaki a másik oldalon ctrl+C ctrl+V bedobott egy üzenetet érte. És most a kedved is rossz... Duplán "nyertél".


Ez mind kamu, ha vannak is jósok akkor nem ilyen helyen találod meg őket. Anyukáddal elég hiszékenyek vagytok, ha meg akarod tudni mit érez más ember kérdezd meg vagy nyiss feléjük más módon. Nekem nem fizettél semmit, inkább ide írj ki kérdéseket mint oda sms-ezz. Itt se segítünk többet de talán nem húzunk le.

2018. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd én hiszek a jóslatokba. 1 évben egyszer szoktak nekem jósolni és eddig minden bejött. Kb 4x voltam .

Nem is vesz el pénzt... De a tv-s jóslás egy hülyeség. Nagyjából már tudok olvasni a kártyában, néztem enis valamelyik délelőtt a műsort mutatták a kártyát és köze nem volt ahhoz amit mondott. :D nem kell olyan nagy tudás ahhoz hogy az özvegy no , szomorúság, halál, üzenet lap nem azt jelenti hogy mindjárt megtalál a nagy ő:D

Ne idegesítsen ne foglalkozz vele .

2018. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ezo tv alapból egy átverés. A kérdés és a korod alapján döntik el, hogy mit mondjanak. Pl. Ha egy idős néni betelefonál, annak mi oka lehet? Egészség vagy pénz. Azt mondják neki, hogy figyeljen jobban az egészségére, mert problémája lehet. Persze a néni aggódni kezd, ezért odafigyel magára. És mivel nem lett beteg, betudja annak, hogy ezt neki megjósolták és időben cselekedett.
2018. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

És így születnek az önbetejesítő jóslatok... megláttad a jóslatot és máris elvette az önbizalmad. Végül ez fog ahhoz vezetni, hogy nem jön össze a dolog, de te majd rámondod, hogy "Lám, igaza lett!". Ne foglalkozz vele! Ezo Tv mind a kettő, ugyanazok dolgoznak ott, akiket a TV-ben látsz. Ha nekik nem adsz hitelt, akkor az általuk küldött SMS-nek se kell.

(Ha esetleg keresztény vagy, akkor pláne ne! Inkább imádkozz Istenhez! Kérj bocsánatot a jósoltatásért, ugyanis tiltva van. Valamint kérd hogy segítsen, párkapcsolati téren. Ha keresztény irányultságú ember vagy, akkor mindig Istentől kell a segítséget kérni, tőle kérni a válaszokat, nem egy kétes embertől.)

2018. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamu.
2018. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a jóslat olyan, hogy hiszel benne =van ereje.
2018. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán ha személyesen találkozol vele, több dolog kiderül.

Írtatok sms-t. Kaptatok választ. nem kell kézpénznek venni.

De az ilyen jóslos csatornákat kihagynám.


Illetve most az is eszembe jutott : írnék nekik hogy Ő lesz - e a férjem a kivel most járok?

És pesze már az, XY ideje.

Na akkor amit írnak, arra én is kíváncsi lennék!!

2018. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal hogy jóshoz fordultál, most nem csak a pénzed veszett el, de a jövőbeli párkapcsolatod is veszélybe kerülhet ha adsz a szavára és aszerint cselekszel amit a szélhámos mondott. Nem azért van jós a TV-ben mert valódi, hanem mert a csatorna látja hogy igény van rá és pénzt kereshet vele, így keres pár futóbolondot aki odaül pakolgatni kártyákat és lehúzni a hülyéket.
2018. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!