Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Magyar kártyával hogy lehet...

Magyar kártyával hogy lehet jósolni?

Figyelt kérdés
A piros király a sikert jelenti ugye? A makk hetes mit jelent? A nagymamámtól kaptam a kártyát de ő csak olyan játékokat mutatott meg mint a "Ki lesz a fo*tos?".

2018. dec. 8. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Interneten rákeresnék. Talán tanfolyam is van.
2018. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Megkevered, a jósolni akaró húz öt lapot a 32-ből.

Te megnézed a lapokat - és azt mondasz, amit akarsz, (ha ismered a jósoltatót, könnyebb dolgod van, ha nem ismered, figyelj testbeszédére, óvatosan kérdezd ki...), ha jó a beszélőkéd, el is hiszi neked a mondottakat.

Magadnak nem jósolhatsz (mással sem), hiszen nem tusz objektív lenni.

2018. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Énszerintem vannak kimondottan jóslásra paklik, azokkal azt gondolom, talán egyszerűbb (én egyébként nem értek a jósláshoz) Egyébként tudok olyan kézbe fogható (nem virtuális) paklikat, amikhez külön kis papíron ott volt még a dobozban a leírás; meg még olyat is tudok; hogy kis könyvecske van a pakli mellé, tehát ahol le van írva; meg még olyat is, hogy a kártyalap alján ottvan egy felirat, pl egy ilyen angyali üzenet; tehát ott van a szöveg a kártyán magán, hogy mit üzennek az Égiek. Meg egyébként vannak ilyen netes jóskártyák is, hogy megjelenik 40-60-80 lap és akkor válassz ki közülük egyet, kettőt, vagy 3-at, attól függ, melyik fajtára mentél rá. Szal ha hiszel és bízol benne; hogy pont a neked kellő feliratú képet fogja a gép neked kidobni, mert elhatároztad ezt, és belefektetted a bizalmadat, és gondolom őszinte hittel fordulsz afelé, hogy mindenképpen olyan lapot fog kidobni, amelyik a te helyzetedre igaz, és tud segítséget nyújtani; énszerintem akkor tud működni. Meg amúgy még egy, érdekesség képpen; hogy pl volt olyan, amikor két oldalon is néztem a horoszkópot, heteken keresztül, és ez a két horoszkóp mindig egymással ellentétes volt; és akkor elsőként sorozatosan az első oldalon lévő kártyák voltak igazak, jellemzőek a helyzetemre; de utána pedig szemléletmódot váltottam; és onnantól kezdve pedig az első oldalnak amin addig mindig igaz volt és passzolt, na annak a horoszkópjai már nem illettek rám, és a másiknak kezdtek el illeni:) De ez mondjuk a horoszkóp. Mert szerintem a kártyakipörgetős az egy személyre szabottabb dolog, mint a horoszkóp , ami meg pedig általános. Szóval a kártya, amire rákattintottál, jobban tud vonatkozni a te személyes helyzetedre,mint egy általános horoszkóp. Szóval ha hiszel az ilyenekben, nézhetsz ilyet is, pl online tarotkártya, online cigánykártya, online angyalkártya, szerelmi tarot; stb.
2018. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"megnézed a lapokat - és azt mondasz, amit akarsz"

:DD


Kérdező, így csináltad? Bejött a jóslat? Benne volt a világjárvány is? :)))

2021. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!