Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jó- (só) lna nekem? :D

Valaki jó- (só) lna nekem? :D

Figyelt kérdés

tudom nem valós de tekintsük el ettől :S


a lényeg szerelemmel kapcsolatos


én: nyilas 20/Férfiú, a származásom elég gazdag: horvát, görög, spanyol, de még német felmenőim is voltak, 0-ás negatív vagyok, nem vagyok túl jártas a párkapcsolatokban de mindig hűséges vagyok már csak elvekből is ha már nem szeretetből, viszonylag sok minden érdekel és űzöm is őket pl: zene, latin tánc, programozás, rajz, bűvészet, 1-2 sport, szenvedélyem az evés (és a főzés mivel amit a netten látok azt anyu nem mindig tudja megcsinálni :D szóval meg tanultam főzni is egy alap szinten) + kockák világa átlagos vagyok de egy kicsit furcsa azért :D


ő pedig: ikrek 21/nő igazából ázsiai de van benne európai vér is, ha már vér ő is 0-ás negatív, rövid fekete hajú és szemű (nyilván, de amit furcsállok hogy sosem szerettem a fekete vagy rövid hajú lányokat) ő is viszonylag furcsa néha csendes néha pedig hangos, ő is

szereti a táncot és zenét, az evésről nem is beszélek :D


szóval ehhez szeretnék segítséget kérni (felőlem lehet jóslás vagy tanács is... mint írtam tudom hogy nem valós csak egy kis pozitivitásért írom ki) hogy most sikerül meg hódítanom vagy sem, van egy pár kétségem is... mivel ázsiai egy kicsit félek mit szolnak majd a szüleim barátaim rokonaim (nyilván ha a szülök meg ismerik akkor ők is meg fogják szeretni) de egy kicsit parázok a rokonok és barátok előtt (nem azt akarom mondani hogy most bárki utálná az ázsiaiakat csak hát tudjátok ez szokatlan/ismeretlen és a legtöbb ember fél/elutasítja az ismeretlent) de persze nem az ő véleményükön fog dönteni


ja és még valami ha bárki azzal kezdi hogy szólítsam le azt kiderül :D hát igazából még nem beszéltem vele csak távolról figyeltem mindig ha meg láttam, ezeket a dolgokat meg mind másodkézből harmad kézből tudom


ha meg valaki azzal jön hogy valami kém vagy töketlen vagyok oké van benne igazság de hát Ázsiai egy teljesen más kultúra, osztály, a magyar vagy akár még a német lányokkal bármikor elbeszélek oda megyek de előtte teljesen lefagyok ha meglátom (meg jegyezném ő sem az a pasi faló, szinte csak lányokkal beszél)



2019. jan. 29. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

menthetetlen vagy

24/F

2019. jan. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másod- harmadkézből tudod, hogy vércsoportja 0-?

Jó hosszú kezeid vannak...

.

"parázok a rokonok és barátok előtt"

A lányt akarod, vagy a rokonokat/barátokat.

Amíg nem döntesz, nem lehet tanácsot adni.

.

Jóslatom:

nem fogy semmiben egyről a kettőre jutni, ha aszerint akarsz élni, hogy másoknak mennyire tetszik.

2019. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Az én jóslatom: Az idő mindent megold.
2019. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!