Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tehetek, ha atutaltam a...

Mit tehetek, ha atutaltam a pénzt a josnonek időben, meggondoltam magam, kértem a visszautalasat mielőtt bármi történhetett volna, ő pedig nem hajlandó visszafizetni a pénzem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 15:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
31%
Sajnos semmit.
2019. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De végül miért gondoltad meg magad?
2019. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igénybe vetted a jósnő szolgáltatását vagy előre utalásról van szó?
2019. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hajlandó, akkor így jártál. Polgári peres úton feljelentheted, de gondolom, nem akarsz magadnak hónapokig tartó eljárást.

Írd ki a nevét és elérhetőségét ide, így legalább magad kárán segítesz másoknak. Mondjuk ezt az előre utalást nem is értem. Ez a divat már a jósoknál is?

2019. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van róla megallapodás írásban stb ami bizonyítja hogy miként történt ? Mekkora összeg ?
2019. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

30 ezer forint. Igen elore utalás.. Mondta, hogy semmit nem veszithetek, hisz garanciás a dolog, ha esetleg nem sikerülne....

Pár napig beszéltünk pár szót, a pénzt elkuldtem és kb 2 nap múlva szerettem volna visszakerni, időben és elalltam a dologtól.

2019. jún. 4. 17:31
 7/16 A kérdező kommentje:

Tehát konkrétum dolgot nem csináltunk nem kezdtük el a dolgot.. Egy csomagot küldött nekem amit kb aznap adott fel amelyik nap én visszakertem a pénzem...

Több email címről írtam neki mindenhol tiltott.

Én már mindenfélét mondtam rá és csalonak neveztem, koveteltem a pénzt az el nem végzett munkájáért. Erre ő megfenyegetett, hogy felfog jelenteni a ragalmazasert, becsület sertesert, és, hogy a férje ügyvéd, az apja valami fejes a rendőrségen, és ráadásként, hogy ha nem hagyom abba, életem végéig rontást és átkot fog rám szórni

2019. jún. 4. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Az átutalásnak nyoma van, fel tudod jelenteni.
2019. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Tanulópénz
2019. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy cég szamlaszamara kellett utalnom.
2019. jún. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!