Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek lehet ilyen hogy...

Szerintetek lehet ilyen hogy egy festmények lehet vagy egy falfestménynek grafitinek lehet energiája?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok hogy hatással lehet az emberi elmére valamilyen grafitinek modosíthatja a tudatot??? esetleg lehet negatív vagy pozitív energiája???

#szimbólum #grafitty
2020. jan. 6. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy ilyen lehet energiája kérdést lehet helyesen graffiti megkérdezni? Lehet?
2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Fordítva van: rád hat a festmény, amit valaki más festett, akinek a festményében benne van önmagából egy szeletke.
2020. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de univerzumban minden mozog én azt olvastam tehát grafitinek is lehet hatása a világra szoval az emberi agyra is kisugárzása mint pozitív mint negatív energia stb vagy tévedek?
2020. jan. 6. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz
2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem minden ami világon van az mozog k=onyvek szolnak rola és hatással van az emberre leírt mondatok stb
2020. jan. 6. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan tudom, hogy nincs ilyen.
2020. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a festmények,képek hatással lehetnek az elmére.

Egy kutatás szerint az emberek szívesebben élnének kevesebb jövedelemből olyan helyen ami szép, "komfortos",mint magasabb jövedelemből egy nem annyira tetsző helyen. A minket körülvevő dolgoknak nagy hatása lehet a közérzetünkre,kedvünkre, amit te hívhatsz akár "pozitív energiának" is.

2020. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ugse egys csomó könyv szól róla hatással van elmére és a tudatalati lehet egy festmény valmiért a multban anak ellenére és anak tudatán létezni fog végette történtek dolgok például gyerek születés sors vonalaon
2020. jan. 6. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten hatással lehet, attól is függ, mit ábrázol. A tudatot nem módosítja, arra más eszközök vannak.. ugyebár😄
2020. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aha értem de azért valmilyen hatást szabályos szerintem minden kép minden ami a világon van
2020. jan. 6. 15:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!