Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vissylowedix druida főpappal...

Vissylowedix druida főpappal végeztetett már valaki tündér keresztelővel egybekötött zöld esküvőt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam életem nagy szerelmét, viszont az eddig alkalmazott szerelmi kötések nem voltak túl tartósak. Boszorkánymesterek, egy cigány halottlátó és egy atlantiszi kristálymágus szolgáltatásait vettem eddig igénybe, így kérlek titeket, hogy őket már ne ajánljátok.

A páromnak még mindig akadnak néha afférjai és szeretném, ha végre őt is áthatná az a szeretet energia, ami a kapcsolatunkat lengi körbe. Tudom, hogy ő a lélektársam.

Azt olvastam egy ismeretterjesztő webmagazinban, hogy a tündérek által megáldott kapcsolat egy életre szól, de csak a tündérek beavatottjai végezhetik el a szertartást. Ezért gondoltam, hogy egy druida főpap adhatna össze minket egy zöld esküvő keretein belül és ennek alkalmából akkor már felvenném a tündér wiccát is vallásomnak.

Még nem sok információm van a wicca ezen ágáról, de a Pán Péter az egyik kedvenc filmem, amiben nagyon szimpatikus a tündér karaktere.



2020. júl. 29. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én pont most akartam egy cigány halottlátót ajánlani egy atlantiszi kristálymágussal egybekötve a biztonság kedvéért XDDD
2020. júl. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Bexarok. Ez az ezotéria jobb mint a humor rovat. Megcsináltad a napomat, köszi :D
2020. júl. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudtad, hogy kereszténynek nem hathatósak ezek? Eleve ott kezdődik a dolog, hogy védelme van minden jóslásra. Tehát amit neked jósólnak-az az amit te szeretnél látni, és akarni. A valóság, meg titok.

A kötések tömkelegét, akár kivel is végezteted, max.2 nap, és szakítva van. Te meg várod a "csodát" ami nem érkezik el. Mikor ébredsz már fel?:D

2020. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerintem is a leghumorosabb troll kérdés, amit az Ezotéria rovatban valaha olvastam.


(Vagy inkább egy a néhány tényleg vicces közül a troll kérdések tengerében.)

2020. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Én mint az okkult esküvők szakértője ugyan nem értek a tündérekhez és a kötéseket is csak láncokon tudom elképzelni már írtaam egy másik rovatba a feketeesküvők kapcsán talán itt is tudok picit segíteni.

Tehát a zöld esküvő keretein belül mindenképp érdemes tudni Greta Tintin Eleonora Ernman Thunberg nyomán a cél az hogy A szélsőséges (extrém) környezeti paramétereket elviselő, sőt azokat kedvelő életformákat, extremofileket hozzunk létre amik majdan nem csak az óceánok aljzatát és a magas hegycsúcsokat népesítik be, de több kilométeres mélységig, a kőzetek repedéseiben is előfordulhatnak.

Mivel a környezeti paramétereknek sokkal szélesebb skáláját tűrik el, sokkal több helyen, akár más égitesteken is megélhetnek, így az esküvő lehet akár a holdon is.

2020. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Sajnálattal értesítelek, hogy a cigány halottlátó jobblétre szenderült, ezután halott cigánylátóként tevékenykedik tovább.

Ha igénybe akarod venni a szolgálatait, menj ki éjfélkor a temető szélére, és kiáltsd el, hogy "apád-anyád ide jöjjön". Aztán fussál, mert megkerget a temetőőr.

2020. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
300 ezerért megcsinálom,mindent tudok meg minden vagyok amit itt leírtál.Vérprofi vagyok.A lottót is megnyered igérem.Ha akarod méretet is tudok növelni...de az már 500ezernél kezdődik,nagyon leterheli az univerzumot azert.Írj privátot és megyek...
2020. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan szekér után ami nem akar felvenni...ha nem így lenne,nem lennének afférjai.
2020. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Szerintem az az atlantiszi kristálymágus, csaló volt.

Viszont tudok ajánlani neked, egy Gizai szvinxboszorkányt akinek ez a specialitása. Nagyon jó! Eredeti egyiptomi macskája is van, úgyhogy biztos nem átverés.

2020. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

:D


Szerintem kicsit túltóltad Kérdező, de így legalább már humorba hajlik trollkodás helyett...

Szerencsére többség veszi a lapot!

:)

2020. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!