Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért ébredek fel majdnem...

Miért ébredek fel majdnem minden reggel fél 4kor?

Figyelt kérdés
Ha kipihent vagyok akkor is és ha fáradt akkor is.

2021. jan. 11. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Endokrin rendszerben kell keresni az okot, nem az ezotériában.

Mellékveséd? Kortizol szinted? Stresstelsz? Koffein? Vacsora?

2021. jan. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyan így vagyok. Már jó pár hete egyfeszt felkelek 3 4 óra körül. Van amikor vissza se bírok aludni
2021. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam. Egyébként én is ébredek éjfél és 3 között, de leggyakrabban 2-3 között.

Mondjuk én tudom az okát

2021. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

A mostani helyzet miatt (koronavírus) az emberek ki lettek szakítva hétköznapjaikból, a megszokott élet ritmusukból. Ez végett sokaknak lett alvási zavara, székletürítési problémája, reumás és egyéb izom-csont fájdalmai, stb.

Azt javaslom mozogj kicsit többet és szellemileg is próbáld magad valahogy kifárasztani, étkezz rostban gazdag ételeket és ébredés után egy 2 percet csak nyújtoszkodj. Alvás elött meg esetleg meditálj.

Másfelől 3-4-ig a szellemek órája van azt hiszem, az érzékeny emberek ez idő körül fel szoktak ébredni, kínaiak szerint ilyenkor mindig valami fontos üzenet gondolat érkezhet, amitől megvilágosodhatunk vagy ötletet kapunk. Ilyenkor felébredni kapcsolatban lehet a zen energiával. Ez a tüdőhöz (torokcsakra) tartozik.

Torok csakra:

a torok aljának közelében található.

Színe kék. Nyugalmat, békét és a szabadság- valamint együttlét szeretetét hozza el.

Fizikai kapcsolat: torok, száj, nyak, fül, tüdő, vállak

Ha kiegyensúlyozatlan: kommunikációs problémák, szűk látókör, tudatlanság, a pajzsmirigy, a fül, a nyak és a torok problémái

Szín jelentése: fizikai feszültségektől való megszabadulás, kommunikáció, a béke, a gyógyulás, az őszinteség, nyugtatás, tisztító, önkifejezés.


Források:

[link]

[link]

2021. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia 3as!

Mi az oka ha szabad tudni?

2021. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pajzsmirigy, mellékvese.
2021. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

*értetlen* miért lettem lepontozva, amikor én vagyok az egyedüli aki vette a fáradtságot, hogy ténylegesen utána nézzen több féle magyarázatnak is...


mivel az egészségügyi hátterét ugye leírták, én a többi lehetséges dolgot írtam ki, szívesen.

ilyenek vagytok ti, nektek aztán segíthet az ember... ha egyszer valaki elfogult, amilyen gyorsan tud menjen orvoshoz, ne itt pazarolja a többi ember energiáját meg idejét, ha csak az egyetlen válasz amit be lehet fogadni, habár a korona helyzet végett kialakuló egészségügyi problémák valósak, viszont ha belegondolunk a csakrák is egészségügyi dologhoz tartoznak...

Azért remélem másnak aki hasonló problémával küzd, segítségére lesz.

2021. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
6os köszönöm szépen a választ! 😉
2021. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Jellemző hogy a kínaiak szerint pont akkor jön fontos üzenet amikor az ördög a legaktivabb, ebből is látszik hova vezet a meditálás meg a kinai filozófia! Még egy bizonyíték hogy egyedül Jézus az Út az igazság és az élet! Minden más az ördög hazugsága és elhitetése! Ha a zen energiával hajnali 3:30 kor lehet összekapcsolódni akkor én lehet elgondolkoznék egy kicsit az eredetén!!! A legtöbb demoni támadás hajnali háromkor történik! Mindig hajnali 3:30kor ébredtem fel a legszörnyűbb rémálmaimbol!
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a “gonosz” energiak erősek akkor tájt, minden nemű energia akkor a legerősebb.
2021. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!