Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik egy borzalmas gépezet,...

Létezik egy borzalmas gépezet, ami butítja, rabságban tartja az emberi elmét?

Figyelt kérdés

Lady Gagáról nem lehet mondani, hogy ne állna közel a politikai ELIT-hez, hogy ne lenne titok páholyok tagja. Most is részt vett a demokrata elnök beiktatási szertartásán. Már úgy látszik ő sem bírja mentálisan a háttérhatalom sátánizmusát. Kitálalt részben. Most nem a pizzagate vonalról van szó, hanem konkrétan egy emberre hangolt földönkívüli technikával működő borzalmas gépezetre, ami emberek milliárdjainek elméjét mély hipnotikus álomban tartja és manipulálja a médiával együtt. [link]


Ha nem maga Lady Gaga mondaná, hogy a saját szemével látta ezt a borzalmas gépezetet talán el sem hinném, hogy ennyire messzire ment a hatalom már. Szerited létezhet ilyen gépezet?



2021. febr. 2. 11:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%

"Nem engedni hogy a természetes Földi frekvenciára a Schumann rezgésekre hangolódjunk."


Eddig kételkedtem, de most már én is bizonyosan állítom, hogy létezik ez az elbutító gépezet. Erre nem lehet más magyarázat.

2021. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Alan Watt: Az emberi psziché manipulálása, YouTube.
2021. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, az enyémet miért nem tudják maipulálni?

Egyszerű, mezei emberke vagyok, de van kritikus gondolkodásom, önbecsülésem, a médiának meg a politikusoknak pedig egy szavát sem hiszem. Magára vesden, aki mindig a birkavtömeggel tart és megvezethető, mert egyedül lusta még gondolkozni is.

2021. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
azért lédy gagát meg dugnám
2021. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
19%
nahát mint én
2021. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
Lédi gyagya régen is mondott már érdekeseket. Most már tapasztalatból is mondhatja:)
2021. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%
A média de még az ezo hír oldalak is akkora blődségeket állítanak..... Pihhaaa
2021. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Létezik hát. A kérdező rá a bizonyíték.
2021. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
444.hu
2021. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%
21:54: KESMA.
2021. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!