Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy egyedül voltatok valami folyosón (vagy erdőben), és egy szellőző- vagy egyéb rács mögül (vagy odúból) beszélni kezdett hozzátok egy hang?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen hang volt? És mit mondott?

2021. ápr. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Molnár F. Árpád saját bevallása szerint egy utcai trafódobozból kapott háttérhatalmi kijelentést, szóval simán lehet ilyen.
2021. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Emlékszem rá, sajnos nagyon erősen. Hat éves körül lehettem és egy utcai lefolyóból beszélni kezdett hozzám egy bohóc. Azt mondta hogy ha lemegyek akkor ad nekem színes lufikat és lebegni fogunk örökké. És örökké lebegünk majd.
2021. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy vár kazamatájában vagy miben voltam egyedül, sötét volt, erre fent valami szellőzőnyílásába belehuhogott valaki, majd összexartam magam. Remélem valaki volt, nem valami :)
2021. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az erdőben az odubol szólt ki egy hang elég goromban, hogy "hé, az az én makkom!"
2021. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az a legdurvább mikor a mókus az egyik faodvából komplett pszichológiai kórképeket fest le.
2021. ápr. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Azt kérdezte, hogy "Hol van a nyusziiii???"


Odanéztem, de nem volt ott senki. Aztán kis idő múlva teljesen máshol újra: "Hooool van a nyusziiIII?", és megint sehol senki. Harmadszor már a bojlerből hallottam a kérdést, de abban meg nem is lehetett senki. Aztán reggel csengettek, ismét sehol senki, vagyishát a lábam előtt kis izé megkérdez: "Helló faterr, a nyuszi vagyok, nem keresett senki?"

2021. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!