Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mi lehetett születésünk...

Vajon mi lehetett születésünk előtt?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nem emlékszünk rá de ezt betudom a biológiának és a fizikai síknak ami lehetetlenné teszi hogy emlékezzünk bármire is a fogantatásunk elöttről.

2021. ápr. 29. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom az előző életre célzol. Meditálás közben vagy álomban elő jöhetnek emlékek, aztán megtudhatod mi volt a születésed előtt.
2021. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Szex.
2021. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Logikusan nézve lényegtelen, mert ha meg is tudnák olyan szintű felfoghatatlan válasz lenne amit nem tudnák épp ésszel birtokolni. Ez is olyan kérdés mint

-Miért nem tudunk új színt képzelni?

-Mi lesz halál után?

-Mi volt születés előtt?

-Mi volt a nagy bumm "előtt"?

-Mi van a fekete lyukon túl?

-Vannak e idegenek és hol?

-Hová tágul az univerzum és miben van?

És hasolnó megmagyarázhatatlan kérdések amikre még hiába keresünk logikát valahogy úgy van "megalkotva" a világmindenség, hogy ezekre sosem kapunk választ.

Ha én meghalok akkor az én univerzumom megszűnik létezni de ezt egy élő sosem fogja megtapasztalni hogy én hova kerülök utána, mennyország létezik e, pokol van e, vagy puszta semmiség örökre? Ezt még a halott se fogja tudni lehet felfogni ha csak nem valami olyan van utána amit mi emberek nem tudunk értelmezni.

Bár ha engem kérdeztek, szerintem nincs se pokol, se mennyország, se köztes lét, hanem az a semmiség ami akkor is létezett amikor én sehol nem voltam még a világban, ott volt a dinoszaurszok kora, 1.2 világháborúkor se léteztem, anyám mikor tini volt akkor se léteztem és nincs emlékem róla. Nem konrkét semmiség hanem valamilyen szinten a nemlét létezése. Egyszer csak elkezdtem létezni. Gondoljunk bele ha minden életünkre emlékeznénk ha létezne reinkarnáció úgy mennyi adatot tárolna az agy és e miatt lehet jobb is hogy törlődik ilyenkor az "előző élet" ha van olyan. Meg a születés is olyan szintű trauma egy babának, gondolj bele 9 hónapig magzatvízben vagy ott gondolod magad biztronságban majd kihúznak és első levegővételednél is olyan fájdalom van szerintem, nem véletlen sírnak fel a babák akkor. Ezt is elfelejtük idősebb korunkra mert eléggé traumatikus lehetett. Bocs a regényért csak gondoltam hátha valaki elolvassa a gondolatmenetem :D..

2021. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mély meditációk alatt is csak a végtelen sötétséget láttam eddig, bár előtte volt, hogy idegen emberek arcai jelentek meg, de hamar el is illantak, mint egy álomkép. Fogalmam sincs mi az igazság a születésünk előtt.
2021. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Jajj hányszor volt már ez a kérdés
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Egy-egy ivarsejt.

Az élet az egyesülésük eredménye.

2021. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!