Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért esett (majdnem) rám egy...

Miért esett (majdnem) rám egy ablak? A fizika törvénye szerint ez csak úgy megtörténhet?

Figyelt kérdés

Pár éve történt.

Képzeljetek el, egy két szárnyú ablakot vastag fából, kis négyzetes dupla üveggel díszítve.

Rögzítve volt, beakasztós volt (nem tudom mi a szakmai neve, felemeled és leszeded, mint egy ajtót.)


Nyitva volt a két szárny és az egyik leesett. Reflexből hátra dobtam a kezem és pont ellöktem. Olyan nehéz volt, hogy meg is halhattam volna.

Senki nem hitt nekem, hogy nem is nyúltam az ablakhoz. (játszottam ülve a ps-el...)

"mert az ablak csak úgy nem dobja le magát" mondták.


Még le is fotóztam, hogy milyen pózban volt az a leesett szárny. Halálra rémülten, de valami meg is mentett.

(Vagy ebben a telefonomban van a kép vagy a másikban.)

Az ablaknak semmi baja nem lett, még vissza is lehetett akasztani a helyére.


2021. aug. 15. 21:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
Füstöltessétek ki a házat, és egy ráolvasás sem ártana.......
2021. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hívják a kis sunyit, hogy gravitáció.
2021. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Az akasztós része, ami fixen van rögzítve (amúgy zsanérnak hívják, és gondolom ilyesmi volt: [link] ) is leesett? Mert ha igen, kiszakadt a tokból, akkor megtörténhetett. Ha nem, az fent maradt, csak valahogy "felfele leakadt" az ablak, akkor olyan sosem következhet be, nincs rá racionális magyarázat. Kivéve ha valaki basztatta az ablakot korábban, leemelte és nem rakta vissza rendesen.
2021. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen. Zsanéros volt. Nem szakadt ki, mint írom simán vissza lehetett rakni 😅

Évek óta nem nyúltak az ablakhoz.


#2 a gravitáció leemelte az ablakot a zsanérból 😂

2021. aug. 16. 08:21
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Csakis démon emelhette le :)
2021. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

"a gravitáció leemelte az ablakot a zsanérból"

Nyilván nem volt jól rajta.

2021. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 a Démonok az egyik legkevesebb és legtisztább lények. Alig várom, hogy találkozzak egyel. 😃


#6 de de jó volt rajta.

2021. aug. 16. 10:45
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
#7: Gondolom, ezt ellenőrizted rendszeresen, éppen pár órával az eset előtt is. 😃
2021. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod biztosan? Rengeteg baleset emberi figyelmetlenségből, gondatlansagból történik. Sokkal hihetőbb, hogy rosszul volt elhelyezve az ablak, te meg tevesen emlekszel mint hogy valami démoni entitas csinálhatta.
2021. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8 miért kéne ellenőrizni egy ablakot? 😃


Rosszul volt elhelyezve az ablak? Ezt fejtsd ki kérlek #9

Egyáltalán nem emlékszem tévesen, hogy is lenne ez lehetséges? Majdnem meghaltam 😃

2021. aug. 16. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!