Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha látni szeretném az aurakat...

Ha látni szeretném az aurakat vannak karos következményei?

Figyelt kérdés
Látni szeretném az aurakat , de ezzel semmiképpen sem szeretném felnyitni a 3. szemem mert azzal ha jól tudom több más is fog jonni … Illetve van valamilyen karos hatása? vagy esetleg okozók e vele valamilyen rossz dolgot?

#aura #auralátás #auralat #auraa #auravalkapcsolatos
2021. szept. 28. 10:36
 1/7 Grimfox ***** válasza:
90%
Az auralátás szellemi észlelés, ami kapcsolódik a harmadik szemhez. Ahhoz hogy lásd, szükséges a harmadik szem központ aktivitása, és összekapcsolódása a látásoddal(ez nem mindenkinél történik meg). Ha aurákat látsz, más dolgokat is látsz, amik ugyanazon a szinten mozognak, mint ahol az aura található. Ezeket sok esetben jobb nem látni, vagy más módon érzékelni. Más káros hatásként még megemlíthető, hogy nem mindent látsz csak azért, mert valamennyit látsz az aurákból, így nem tudhatod, hogy amit látsz, az teljesen igaz e, vagy csak részletek. Emellett azt sem fogod tudni, mint jelent amit látsz, csak érzékeled.
2021. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"3. szemem mert azzal ha jól tudom több más is fog jonni …" Mi? Mi fog jönni?
2021. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha felnyitod a harmadik szemed kiesik a másik kettő szemgolyó és féloldalasan látsz az egy szemeddel. Nincs harmadik szem. Ez buta elmélet
2021. szept. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudatlanok legyszi ne írjanak … egyebkent meg arra gondolok olvassatok utána hogyha felnyitom a 3. szemem ami kiskorban lezárul akkor ha jól tudom láthatok olyan dolgokat amit masok nem , 1. kommentelő , mik mozognak ezen a síkon?
2021. szept. 29. 15:33
 5/7 Grimfox ***** válasza:
100%

Általában a nem túl kellemes dolgok. Mások negatív érzelmei összesűrűsödve, olyan szellemek, amik ezekből "táplálkoznak", különböző paraziták, amik az emberek körül zümmögnek. Ilyesmik. Persze kellemes, és érdekes dolgok is vannak ezen a síkon, de emberi környezetben ezek jóval ritkábbak.

A "harmadik szem" nincs nyitva gyerekkorban sem, csak nagy ritkán. A gyerekek szimplán jóval ösztönösebbek, mint a felnőttek, a tudattalanjuk még közelebb van a felszínhez, többet éreznek, mint a felnőttek. De ez nem jelenti, hogy minden gyerek lát is. Igazából a gyerekek között is ritka. A harmadik szem kinyitása, azaz a szellemi érzék tudatosítása sem jelenti, hogy látni fogsz. Nem mindenkinél kapcsolódik össze a látás, és a szellemi érzékelés. Az esetek nagyobbik részében a látás, és a szellemi érzékelés külön érzék marad.

2021. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tudatlanok legyszi ne írjanak … "

Kérdést írtál olyan témában , amiben nem vagy járatos. (Különben a tudott dolgot miért kérdenéd?)

Azért kérdezel, mert nem tudsz valamit. Ha viszont ezzel a tudással nem bírsz, honnan/hogyan tudod megállapítani, hogy a válaszoló tudatlan, vagy pedig ismeretekkel rendelkező?

2021. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő

járatos vagyok ezekben a témákban és az auraval is 😄 csak tudni szeretném hogy mikkel lehet találkozni ezen a síkon. És mivel olyannak szántam ezt a mondatot akinek gondolom fingja sincs ezekről és vicckent szánta.

2021. okt. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!