Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sorozatban mennek tönkre a...

Sorozatban mennek tönkre a dolgok. Mi ez?

Figyelt kérdés

Kezdődött a vízforralóval, aztán az autóval volt gond. Jött a telefontöltő, majd most a mikró leégett. Ez az utóbbi 3 hétben, mire az egyiket rendezzük, jön a másik. Már nem nagyon tudok afelett túllépni, hogy csak sima balszerencse, nem nagyon volt még ilyen "intenzív" periódusunk.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy nekem nulla energiám van (a többieket a családban nem tudom, annyira nem veszem észre). Lenne mit csinálnom, de mindig halasztom, mert nem bírok eljutni odáig, annyira le vagyok zsibbadva. Azt hittem először, hogy csak az őszies idő miatt.

Van-e a kettő között összefüggés? Mi ez, és hogy lehet ebből kijönni?


2021. okt. 14. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Keress egy jó villanyszerelőt!
2021. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Melyik sorozatban?
2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
100%

A stressz tud ilyeneket csinálni. Ha a kimerültséget stressz okozza, vagy a kimerültség mellett még feszült vagy, akkor néhány embernél ez amolyan gremlin hatást kelt, és főképp elektromos eszközökön jelentkezik. Furán működnek, vagy konkrétan tönkremennek. Van amikor a személy válik hajlamossá a statikus feltöltődésre, vagy ezek együtt jelentkeznek.

Biztos van rá ennél "földközelibb" magyarázat is, amikor körülöttem a szokásosnál nagyobb léptékben történtek ilyenek, akkor az stressz hatására volt. Amikor csak a szokásos mértékben történnek ilyenek, akkor csak nem akarnak működni az elektromos eszközeim, kivált a digitális dolgok. Meg gyorsan, és ok nélkül tönkremennek.

2021. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van összefüggés, nekem is akkor szokott minden így összejönni, amikor "elhagyom magam". Aztán persze történnek a rossz dolgok, és rövid úton egy lefelé vezető spirálban találja magát az ember.
2021. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Igen. A másik ez. Ha az ember padlón van, akkor pszichésen is szétcsúszik, dekoncentrált lesz, pesszimistább, és emiatt sorozatosan rossz dolgok történnek vele. "Balszerencsés" lesz.
2021. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
26%
Geomágneses vihar érte el a Földet, akár közre is játszthat...
2021. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor mennek tönkre elektromos dolgok, mikor magaban dühöngök, mert nem tehetem meg, hogy pl orditok, csapkodok. Melóhelyen a berendezések gyakran offosak.Eddig minden munkahelyem jó párszor elhangzott : "Mi a fene van ezzel?! Eddig jól működött!"

Ja, amíg oda nem kerültem :D

2021. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!