Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az elpusztult...

Lehetséges, hogy az elpusztult házi állatkánk még itt van közöttünk?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt pusztult el sajnos..Sokat sírtam miatta, ma is. Lehetséges az, hogy itt van lélekben? (Tegnap mikor épp sírtam, még a ketrecéről leesett a plüss és megzörrent a szatyor)

Vagy ez csak hiedelem?

Nem lehetséges, hogy szellemként jelen vannak még X napig? aztán X nap után távoznak fel? (pontosan nem tudom mennyi az az X mert mindenhol mást írnak.. Van ahol 20 valahol 40+-at írtak)



Hogy van ez? Ti tapasztaltátok, hogy jelen van az elhunyt szeretteitek például?


2021. nov. 26. 19:02
 1/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Az állatok kevésbé kötődnek az élethez, mint az ember(még ha erősebb életösztöneik vannak is). Emellett kevésbé tudatosak. Nem igazán okoznak ilyen jelenségeket. Az ilyen jelenségeket, akár embert, akár valami mást gyászolnak, általában az élő gyászolók okozzák, nem a halott. Az erős érzelmek fura dolgokra képesek.
2021. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elhunyt állatkánk üzent, hogy minden rendben, menjünk nyugodtan tovább.
2021. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknak is van lelkük, de még milyen. Különb mint sok embernek bizony. Itt lehet veled a lelke, lehet jeleket is fog adni, csak figyelj nagyon. Gondolom kötődött ő is hozzád.
2021. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igaz. Hetekig kaptunk tőle jeleket, nyugtatást. Habár csak néhány hetet élt, nagyon közel kerültünk egymáshoz.(#2)
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még itt van a lelke szegénynek,az nem jó,mert nem tud átkelni a túloldalra.Engedd el őt végleg,hadd legyen boldog.
2021. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Ő most egy állat szellem lett és örökké kísérteni fog, mert nem kapott elég jutalomfalatot a halála előtt. Jól rácsesztél.
2021. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira lehetséges, mint amennyire egy elhunyt családtagod.
2021. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn kapcsolatban vagyok elhunyt kisállataimmal.
2021. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám úgy halt meg, hogy dorombolt, mert ott voltunk vele. Sajnáltuk nagyon, de jó élete volt és jó cica volt. Szerettük, ez megnyugvást ad.
2021. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!